Netflix. Czerwcowe nowości godne uwagi

0
129
Netflix (unsplash)

Czerwiec to powrót wielkich hitów Netflixa. Na platformie pojawi się m.in. druga cześć hiszpańskiego romansu „Przez moje okno”, trzecia odsłona „Wiedźmina” i finałowy sezon serialu „Jeszcze nigdy…”. Oto czerwcowe nowości Netflixa warte uwagi.

Zawsze jest czas na dobry seans. Szczególnie na Netflix w czerwcu. Ten miesiąc będzie obfitować na tej platformie w powroty wielu z hitowych produkcji tego serwisu streamingowego. Co warto obejrzeć na Netflix w czerwcu? Oto nasze propozycje.

Piękne życie

„Piękne życie” to skandynawska wersja hollywoodzkiego „Narodziny gwiazdy”. W tej duńskiej odsłonie hitu Hollywood sprzed lat śledzimy historię Elliota i Lilly. Przepełnione rutyną życie Elliotta w małej nadmorskiej miejscowości zmienia się, kiedy poznaje Lilly. Producentka muzyczna odkrywa jego talent i rozkręca kariera. Czas wspólnie spędzony zbliża ich do siebie, ale dogania ich skomplikowana przeszłość. Czy przetrwają burzę?

Arnold

Jak Arnold Shwarzenegger trafił z Austrii do Stanów Zjednoczonych? Dlaczego porzucił usłaną sukcesami karierę w kulturystyce na rzecz aktorstwa? Dlaczego wszedł do polityki i wystartował w wyborach? Na te i inne pytania legendarny Arnold Shwarzenegger odpowiada w trzyczęściowym dokumencie poświęconym życiu i karierze aktora.

Jeszcze nigdy…

W czerwcu na Netflix powróci kilka hitowych seriali platformy. Jednym z nich jest seria „Jeszcze nigdy…”. Premierowa odsłona o dorastaniu i miłosnych rozterkach Devi będzie czwartą i ostatnią częścią produkcji. Devi lada moment skończy szkołę, dlatego postanawia dobrze wykorzystać pozostały czas szkolny. Oprócz przygotowań do finałowych egzaminów i balu absolwentów nastolatka będzie musiała się w końcu zdecydować, komu odda swoje serce. Z kim powinna być Devi? Z Paxtonem, Benem, czy nowo poznanym Ethanem?

Przez moje okno: Rozdzieleni

„Przez moje okno: Rozdzieleni” to druga część hiszpańskiego romansu o parze nastolatków, którzy przeszli od nienawiści do miłości. Ares i Raquel spotykają się od kilku lat i wydają się nierozłączni. Wszystko się zmienia kiedy Ares wyjeżdża na studia za granicę, ich związek zostaje poddany próbie. Para będzie musiała zawalczyć o swoją miłość, jednak wzajemne przywiązanie oraz uczucie mogą przegrać z dzielącą ich odległością i nowymi znajomościami.

You Do You

Merve to przebojowa i pewna swego kobieta. Marzy jej się beztroskie i dostatnie życie, jednak rzeczywistość weryfikuje jej plany. Aby zapobiec grożącej jej eksmisji z mieszkania, dziewczyna zakłada start-up, którego przyszłość zależy od mężczyzny, którego Merve właśnie poznała i była dla niego nie miła. Co gorsza, z czasem zaczyna coś do niego czuć.

CZYTAJ: Buczenie, gwizdy i Marsylianka. Mecz Fritza na Roland Garros nie spodobał się publice
CZYTAJ: Kuba Błaszczykowski kończy karierę w kadrze. Wiemy, kiedy go zobaczymy ostatni raz

Brak postów do wyświetlenia