Kuba Błaszczykowski kończy karierę w kadrze. Wiemy, kiedy go zobaczymy ostatni raz

0
191
Jakub Błaszczykowski (Twitter)

Przed nami towarzyskie spotkanie Polski z Niemcami. Mecz, który odbędzie się 16 czerwca w Warszawie, będzie ostatnim występem Jakuba Błaszczykowskiego w karierze reprezentacyjnej. Santos ma na Błaszczykowskiego konkretny plan.

Jakub Błaszczykowski kończy karierę w kadrze polskiej reprezentacji. Swój ostatni mecz w białoczerwonych barwach Błaszczykowski rozegra 16 czerwca w spotkaniu towarzyskim Polski z Niemcami. Informacja ta jest pewna, ponieważ kilka tygodni temu potwierdził ją prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza.

Co ciekawe, Jakub Błaszczykowski nie został wymieniony w składzie, który prezentował w środę selekcjoner reprezentacji Polski Fernando Santos. Trener polskiej kadry zapewnił jednak, że Błaszczykowski zagra przeciwko kadrze Niemiec.

-Kuba Błaszczykowski nie mógł być wśród powołanych. Oczywiście mamy szacunek dla jego dokonań. To zawodnik z ogromną historią — miałem okazję grać przeciwko niemu. Reprezentacja chce go pożegnać, szanuję tę tradycję i kulturę. Będzie on obecny podczas spotkania, jeszcze porozmawiamy o tym, jak będzie to wyglądać. Numer na koszulce może wskazywać na minuty, które rozegra. Zazwyczaj grał z „16”, więc chcielibyśmy, żeby zagrał 16 minut. – powiedział Santos.

CZYTAJ: Poznaliśmy zwycięzców Cannes 2023. „Anatomy of a Fall” króluje!

CZYTAJ: Wow! Super inicjatywa Huberta Hurkacz! To jedyna w swoim rodzaju okazja dla juniorów

Brak postów do wyświetlenia