Książę Harry i Meghan Markle szykują pełnometrażowy film oczerniający rodzinę królewską

0
68
Harry i Meghan (Twitter)

Zagraniczne media donoszą, że książę Harry i Meghan Markle pracują nad pełnometrażową produkcją o życiu w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Para ponoć czuje, że pewne kwestie z dokumentu Netflixa „Harry i Meghan” nie do końca wybrzmiały.

„Harry i Meghan” to serial dokumentalny stworzony we współpracy księcia Harrego i jego żony oraz Netflixa. W dokumencie tym para opowiedziała o tym, jak się poznała, jak prasa nękała Meghan i jak oraz dlaczego zdecydowali się wyjść z brytyjskiej rodziny królewskiej i zrezygnować z wszelkich oficjalnych obowiązków z tym związanych.

Wygląda na to, że po sukcesie produkcji „Harry i Meghan” małżeństwo i Netflix mają w planach kolejną produkcję. Nie będzie to jednak nic dla dzieci, jak wcześniej zapowiadano. Netflix ma ochotę współpracować z księciem i jego żoną dalej, ale tylko jeśli produkcje będą opowiadać o ich życiu.

Nowy film od pary królewskiej i Netflixa jest ponoć zainspirowany inną produkcją platformy, która opowie o wywiadzie księcia Andrzeja z dziennikarką BBC, Emily Maitlis. Według zagranicznych mediów Meghan i Harry zdecydowali się poczekać na jego premierę, by ocenić przyjęcie produkcji przez widownie. Sukces lub jego brak osądzi czy zdecydują się na swój film.

Jesteście gotowi na więcej królewskich skandali?

Brak postów do wyświetlenia