Miley Cyrus nie będzie śpiewać globalnego hitu „Flowers” na żywo. Dlaczego?

0
130
Miley Cyrus (Twitter)

„Flowers” to największy przebój Miley Cyrus, który był absolutnym hitem początku roku 2023 na całym świecie. Niestety, jeśli liczyliście na to, że usłyszycie „Flowers” na żywo, mamy złe wieści. Miley Cyrus nie będzie śpiewać na żywo tej piosenki. Oto powód.

Przez pierwsze dwa miesiące 2023 roku Miley Cyrus królowała na wszystkich playlistach na świecie. Jej utwór „Flowers” stał się globalnym hitem.

Przebój zrodził się z lekcji, jakiej nauczyło Cyrus małżeństwo Liamem Hemsworthem. Dzięki relacji z byłym mężem piosenkarka zrozumiała co jest dla niej najważniejsze, a jest to sama ona. To dlatego w utworze Cyrus śpiewa, że sama może sobie kupować kwiaty i nikt nie pokocha jej bardziej, niż ona sama.

„Flowers” było idealnym utworem na początek roku i skłonność ludzi wtedy do robienia porządku w życiu i stawianiu na siebie. Wszyscy fani Miley Cyrus liczyli więc, że będą mogli usłyszeć „Flowers” na żywo. Niestety piosenkarka nie będzie śpiewać tej piosenki, ponieważ postanowiła, że na ten moment nie będzie jechać w żadną trasę koncertową. Z oświadczenia opublikowanego na Instagramie dowiadujemy się, że jej decyzja związana jest z niechęcią do wielomiesięcznego przebywania z dala od domu.

Czuję się mocno związana z moimi fanami, bardziej niż kiedykolwiek. Kiedy ja wygrywam, wygrywamy wszyscy. Nawet jeśli nie widzę ich twarzą w twarz każdej nocy na koncertach, są oni w moim sercu. Wciąż tworzę i ulepszam sposoby na pozostanie w kontakcie z publicznością, którą kocham – bez konieczności poświęcania istotnych dla mnie rzeczy. Występowanie dla was było jednym z najlepszych doświadczeń w moim życiu. Będziemy razem kontynuować tę podróż, tak jak to robimy od prawie dwóch dekad. To nie ma nic wspólnego z brakiem uznania dla fanów. Zwyczajnie nie chcę wciąż przesiadywać w garderobie. A właśnie tak wygląda życie w trasie. [Trasa koncertowa] nie byłaby dla mnie najlepsza w tej chwili, a jeśli śledziliście moją karierę, wiecie, że ciągle się zmieniam i to, jak się z tym czuję, też może się zmienić. Kocham was, ale po prostu przebywam na moich niekończących się letnich wakacjach. – napisała Cyrus na Instagramie.

CZYTAJ: Carlos Alcaraz chce zagrać w z Rafaelem Nadalem na olimpiadzie w Paryżu!
CZYTAJ: Poznaliśmy obsadę hollywoodzkiego debiutu Jana Komasy. To wielkie gwiazdy!

Brak postów do wyświetlenia