Celine Dion odwołuje trasę koncertową!

0
61
Celine Dion (Twitter)

Celine Dion już jakiś czas temu musiała odwołać część koncertów ze względu na problemy zdrowotne. Teraz diwa muzyki jest zmuszona odwołać kolejne koncerty. Co się stało?

Celine Dion przekładała wcześniej trasę koncertową w listopadzie 2022 roku, kiedy wykryto u niej bardzo rzadkie schorzenie — zespół sztywnego człowieka. Od tej pory Celine Dion podążała za wskazówkami lekarzy i poddawała się zalecanym zabiegom. Niestety teraz informuje o konieczności odwołania światowej trasy. Piosenkarka ma jednak nadzieję na szybki powrót i podanie nowy dat koncertów.

Co się stało, że Celine Dion odwołuje koncerty? Celine Dion odwołała swoją światową trasę koncertową z powodu zaburzeń neurologicznych. Choć przyznaje, że nieustannie pracuje nad powrotem do zdrowia, ciało potrzebuje jeszcze trochę czasu. Artystka nie ma jeszcze sił, żeby wytrzymać tempo pracy, jakie wiąże się z pojechaniem w trasę koncertową. Celine Dion zapewnia, że wciąż dąży do powrotu do zdrowia i wróci na scenę tak szybko, jak to będzie możliwe.

CZYTAJ: Poznaliśmy zwycięzców Cannes 2023. „Anatomy of a Fall” króluje!

CZYTAJ: Wow! Super inicjatywa Huberta Hurkacz! To jedyna w swoim rodzaju okazja dla juniorów

Brak postów do wyświetlenia