„Unstoppable”. Jennifer Lopez w nowym dramacie sportowym Bena Afflecka

0
65

Firma Matta Damona i Bena Afflecka szykuje się do realizacji nowego projektu. „Unstoppable” to dramat sportowy inspirowany prawdziwą historią Anthony’ego Roblesa. W filmie wystąpi żona Bena Afflecka, piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez.

„Unstoppable” to nowa propozycja od Matta Damona i Bena Afflecka, która opowie niezwykłą historię zapaśnika Anthony’ego Roblesa. To były amerykański zapaśnik, który wygrał indywidualne mistrzostwa NCAA w zapasach 2010-11 w kategorii wagowej 125 funtów, mimo że niewyjaśnionych przyczyn urodził się tylko z jedną nogą i odmówił noszenia jakiejkolwiek protezy.

Film wyreżyseruje William Goldenberg. „Unstoppable” będzie jego reżyserskim debiutem. Golenberg pracował wcześniej z Benem Affleckiem przy nagrodzonym Oscarem filmie „Operacja Argo”. W jedną z głównych ról wcieli się Jennifer Lopez, żona Bena Afflecka. Na ten moment nie wiadomo nic więcej o produkcji, ale biorąc pod uwagę zarys historii i ekipę filmową, która za nim stoi, uważamy, że warto czekać na tę produkcję.

Brak postów do wyświetlenia