Disney stworzył intymny dokument o Edzie Sheeranie. Kiedy premiera?

0
111

Disney+ nakręcił serial dokumentalny o Edzie Sheeranie. To intymny portret człowieka, muzyka, ojca i męża. Czteroodcinkowy dokument „Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta” zadebiutuje na platformie Disney+ już w maju. Oto wszystko, co musicie o nim wiedzieć.

„Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta” to dokument inny niż wszystkie. Nie jest to dokument o wielkim muzyku i jego światowych trasach koncertowych. To intymny portret człowieka, którego kamery Disney+ zaczynają kręcić od momentu, w którym cały jego świat się wali. To obraz mężczyzny, muzyka, przyjaciela, męża i ojca. Opowieść o stracie i terapii oraz pięknej sztuce, jaka się z tego rodzi. Miłości, która przetrwa każdą chorobę. Nieprzewidywalności życia, w którym jedna wiadomość potrafi odmienić dotychczasowe życie i plany. W końcu też opowieść o pasji, w którą jeśli się tylko uwierzy, przyniesie spełnienie wszelkich marzeń.

Dokument dostępny będzie na platformie Disney od 3 maja. Seria składać się będzie z czterech odcinków, w których każdy będzie poruszać konkretny moment w życiu Eda i emocje mu wówczas towarzyszące. Poniżej prezentujemy zwiastun produkcji. Koniecznie go zobaczcie do końca.

Brak postów do wyświetlenia