Will Smith komentuje słowa Jady Pinkett Smith o skrywanej separacji

0
101
Jada Pinkett Smith, Will Smith (fot. instyle)

Will Smith wypowiedział się publicznie o tym, jak się czuł, czytając nową książkę napisaną przez jego żonę, Jadę Pinkett Smith. Jej nowe wspomnienia „Worthy” zawierają niesamowitą ilość szczegółów na temat jej związku z Willem i całego jej życia. Jedną z największych rewelacji publikacji jest fakt, że Will Smith i Jada Pinkett Smith od sześciu lat są w separacji i jedynie udają parę na czerwonym dywanie.

Will Smith przeczytał książkę swojej żony Jady Pinkett Smith i postanowił napisać list otwarty do brytyjskiego podcastera Jaya Shetty’ego, który następnie przeczytał go żonie Smitha, która była gościem jego nowego odcinka podcastu zatytułowanego „On Purpose”.

– Właśnie przewróciłem ostatnią stronę „Worthy” – napisał Smith.

– To niesamowite, gdy zdaję sobie sprawę, że mimo że większość życia spędziłam u Twojego boku, wciąż byłem zszokowany, oszołomiony i zaskoczony, śmiejąc się, potem zainspirowany, a potem załamany. Wszędzie było mnie pełno. Wysłuchanie anegdot na rodzinnym grillu to jedno, ale zapoznanie się z twoją historią, tak skondensowaną w ten sposób, było naprawdę przytłaczające. Wiem, że nie było łatwo w ten sposób przekopywać głębiny. Podziwiam cię i szanuję – napisał w liście.

– Gdybym przeczytał tę książkę 30 lat temu, na pewno częściej bym Cię przytulał. Zacznę teraz. Witamy w Klubie Autorów. Kocham Cię bezgranicznie. A teraz idź napij się Merlota i odpocznij – zakończył.

Gdy Shetty skończył czytać słowa Smitha, Pinkett Smith wybuchnęła śmiechem w podcaście: „On wie, że nie mogę Merlota!”.

– To piękne. Dlatego nie mogę rozwieść się z tym żartownisiem. Słyszeć, jak mówi, że przytuliłby mnie mocniej, to tak, jakbym słyszała, jak mówi, że trochę bardziej by mnie słuchał i próbował zrozumieć. – kontynuowała Pinkett Smith ze łzami w oczach.

CZYTAJ: Polski duet z medalem mistrzostw świata! Polak drugim najlepszym punktującym mistrzostw!

CZYTAJ: Strajk aktorów w Hollywood. Rozmowy studiów z SAG-AFTRA zawieszone

Brak postów do wyświetlenia