Zajrzyj za kulisy do Igi Świątek. Polka w dokumencie Netflixa „Break Point”

0
137
Iga Świątek w serialu Netflixa "Break Point" (g.pl)

Chcesz wiedzieć, jaka jest Iga Świątek? Zajrzyj za kulisy do jej świata. Polka wzięła udział w serialu dokumentalnym Netflixa „Break Point”. Produkcja jest już dostępna na platformie.

„Break Point” to tenisowy hit Netflixa, który powstał na kanwie popularnej serii „Formuła 1: Jazda o życie”. To serial dokumentalny śledzący przez cały sezon najlepszych sportowców w danej dziedzinie i jej wschodzące gwiazdy. W „Break Point” zaglądamy za kulisy największych turniejów tenisowych m.in. z Nickiem Kyrgiosem, Casperem Ruddem, Taylorem Fritzem, Francesem Tiafoe, Ajlą Tomljanovic, Ons Jabeur i Igą Świątek.

Iga Świątek dołączyła do obsady „Break Point” w drugiej części serialu. W momencie, w którym ją poznajemy, jest już po serii 130 dni bez przegranej i zwycięstwie w Roland Garros. Kamery śledzą ją w drodze po tytuł US Open 2022. Iga Świątek odpowiada na pytanie, jak to jest być numerem 1, co dzieje się w jej głowie i dlaczego US Open jest dla niej trudniejszym turniejem od pozostałych wielkich szlemów. Nad Igą Świątek i jej tenisem pochylają się w serii takie legendy tenisa jak Chris Evert i Maria Sharapova.

Jeśli chcecie zajrzeć za kulisy świata Igi Świątek i dowiedzieć się, co siedzi jej w głowie, włączcie „Break Point” na Netflix, odcinek „Pod presją”.

READ: Nick Kyrgios: Tylko ja mogę pokonać Novaka Djokovica na Wimbledonie

READ: Czekacie na nowego Bonda? AI pokazuje jak wyglądaliby w roli 007 typowani na niego aktorzy

Brak postów do wyświetlenia