Czekacie na nowego Bonda? AI pokazuje jak wyglądaliby w roli 007 typowani na niego aktorzy

0
213
Tom Hardy (film.org.pl)

Po tym jak Daniel Craig zdał broń i zakończył służbę w imię jej królewskiej mości, pozostaje jedno pytanie. Kto będzie nowym Bondem? Sztuczna inteligencja pokazała jak wyglądaliby w roli 007 aktorzy typowani przez krytyków na następcę słynnego agenta.

Po głośnej premierze 25. części przygód 007, ostatniej z udziałem Daniela Craiga, przyszedł czas dłużącego się oczekiwania na ogłoszenie aktora, który zostanie nowym Bondem. Bowiem to, że James Bond powróci, jest pewne. Taka adnotacja pojawia się w 25. filmie po napisach końcowych. Pytanie tylko, kto zostanie nowym 007.

Wśród kandydatów na nowego Bonda wymienia się Toma Hardy’ego, Henry’ego Cavilla, czy Richarda Maddena. Swego czas głośno też był o ewentualnym objęciu stanowiska przez Tarona Egertona. Aktor zdementował jednak te informacje, mówiąc, że nie zostanie Bondem, ponieważ nie chce się wiązać z jedno franczyzą na tak wiele lat. Mówiono też o tym, że James Bond będzie teraz kobietą. Te doniesienia zdementowali z kolei twórcy serii. W czasie kiedy wciąż czekamy na nowego Bonda, sztuczna inteligencja sprawdziła, jak prezentują się w roli brytyjskiego agenta aktorzy, którzy najczęściej się typowani do objęcia stanowiska 007.

Taron Egerton

Tom Hardy

Henry Cavill

Richard Madden

Tom Hiddleston

CZYTAJ: Andy Murray odrodzony! Szkot wygrywa na trawie

CZYTAJ: Netflix. Czerwcowe nowości godne uwagi

Brak postów do wyświetlenia