Zaproszenie księcia Harry’ego i Meghan Markle na koronację Karola III

0
127

Pomimo napięcia w stosunkach pomiędzy pałacem a księciem Harrym i Meghan Markle, para została ponoć zaproszona na koronację Karola III. Co więcej, małżeństwo ma być uwzględnianie we wszystkich uroczystościach związanych z koronacją. Czy książę Harry i Meghan Markle odpowiedzieli na zaproszenie?

Według Daily Mail Pałac Buckingham przygotowuje się do udziału księcia Harry’ego i Meghan Markle w nadchodzącej koronacji króla Karola III. Para ma być uwzględnia we wszystkich uroczystościach związanych z koronacją ojca księcia Harry’ego. Doniesienia Daily Mail zdają się jasnym sygnałem, co do tego, jak pałac traktuje parę Sussexów, pomimo publikacji, jakich ostatnio dopuściło się małżeństwo.

Daily Mail donosi, że podobno personel Pałacu Buckingham został poinstruowany, aby uwzględnić księcia i księżną Sussex w swoim programie na 6 maja. Jednak para nie potwierdziła, czy weźmie udział w wydarzeniu. W zeszłym tygodniu rzecznik księcia Harry’ego i Meghan Markle potwierdził, że otrzymali e-mailem zaproszenia na koronację Karola III, dodając, że decyzja o tym, czy książę i księżna przybędą na uroczystość, nie zostanie przez nich ujawniona w tym momencie. Karol III zostanie koronowany tego samego dnia, w którym Sussexowi będą obchodzić czwarte urodziny swojego syna Archiego.

Karol III wstąpił na tron ​​po śmierci swojej matki, królowej Elżbiety II we wrześniu ubiegłego roku. Miała 96 lat.

Brak postów do wyświetlenia