Zaskakujący kombinezon Harry’ego Stylesa z gali rozdania nagród Grammy

0
110

Harry Styles tą wyjątkową noc zdecydowanie może zaliczyć do niezapominanych! Nie tylko zabrał do domu dwie nagrody Grammy w miniony niedzielny wieczór, ale także zaserwował jeden z najgłośniejszych strojów podczas ceremonii.

Były gwiazdor One Direction rozpoczął wieczór w głębokim kombinezonie w technikolorze, który odsłaniał kolekcję tatuaży motyli i ptaków na jego, skądinąd, nagiej klatce piersiowej. Kolorowy wzór arlekina został ożywiony przez kryształy Swarovskiego, a nogawki błyszczącego stroju rozszerzały się nad parą białych butów.

https://hips.hearstapps.com/hmg-prod/images/harry-styles-attends-the-65th-grammy-awards-on-february-05-news-photo-1675643611.jpg?resize=980:*

Strój podzielił media społecznościowe, z komentarzami od „może dosłownie założyć wszystko” do „wygląda na to, że zapomniał kurtki”. Inni okrzyknęli ten wygląd przykładem „clowncore”.

Kombinezony stały się czymś w rodzaju charakterystycznego wyglądu Stylesa, który regularnie nosił je na scenie podczas swojej trasy Love On Tour.

https://i8.amplience.net/i/naras/Harry-Styles-2023-grammys-aoty-acceptance-speech-GettyImages-1463308039.jpg?w=821&sm=c

Styles, który jest znany ze śmiałej i zróżnicowanej pod względem płci mody, zdecydował się na coś bardziej oficjalnego, aby odebrać swoje nagrody. Wchodząc na scenę, by zdobyć upragnioną nagrodę za album roku i najlepszy popowy album wokalny za „Harry’s House”, wyglądał elegancko w skróconej białej marynarce i jasnobrązowych spodniach z szerokimi nogawkami.

Brak postów do wyświetlenia