„Zbrodnie po sąsiedzku” wracają z 3. sezonem. W końcu poznaliśmy datę premiery!

0
76
Zbrodnie po sąsiedzku (Twitter)

„Zbrodnie po sąsiedzku” to jeden z największych hitów Hulu ostatnich lat. Trzej samozwańczy detektywi grani przez legendy komedii Steve’a Martina i Martina Shorta oraz Selenę Gomez powracają w kryminalnym sitcomie, żeby rozwiązać największą z dotychczasowych zagadek. Poznaliśmy datę premiery 3. sezonu!

„Zbrodnie po sąsiedzku” wracają! 3. sezon serialu jest już tuż za rogiem. Hulu ogłosiło właśnie, że nowe odcinki serialu pojawią się na platformie Hulu i Disney+ już 8 sierpnia. Czy będzie to najlepszy z dotychczasowych odsłon serialu? Wiele na to wskazuje. Chociażby to, że do obsady dołączyła sama Meryl Streep i Paul Rudd.

„Zbrodnie po sąsiedzku” to kryminalny serial komediowy, oparty na relacji trójki sąsiadów kochających rozwiązywanie kryminalnych zagadek, którzy zbliżają się do siebie po tym, jak w ich budynku dochodzi do morderstwa i postanawiają zdemaskować mordercę na własną rękę. W nadchodzącym 3. sezonie przyjdzie im rozwiązać największą z dotychczasowych zbrodni. Poprzedni sezon zakończył się śmiercią aktora podczas premiery spektaklu, a oni byli przy tym obecni.

3 sezon serialu dostępny na Hulu i Disney+ już od 8 sierpnia!

CZYTAJ: Johnny Depp w Polsce. TYLE trzeba było zapłacić, żeby spotkać się z aktorem za kulisami

CZYTAJ: Pilne! UCI zakazuje transpłciowym kolarkom udziału w wyścigach kobiet

Brak postów do wyświetlenia