Antonio Banderas dołącza do najnowszej przygody Indiany Jonesa

Date:

Antonio Banderas dołączył do Harrisona Forda w jego najnowszej przygodzie z Indianą Jonesem.

Hiszpan został dodany do obsady, która jest już obsadzona gwiazdami. W jej skład wchodzą Phoebe Waller-Bridge, duński Mads Mikkelsen i Boyd Holbrook.

Reżyser James Mangold oraz producenci i scenarzyści filmu nie ujawnili żadnych informacji na temat postaci Banderasa ani fabuły ostatniego filmu z serii – kontynuacji Indiany Jonesa i Królestwa Kryształowej Czaszki z 2008 roku.

Mangold wyreżyserował piąty film o Indiana Jones, ze Stevenem Spielbergiem, reżyserem pierwszych czterech, i zamiast tego wybrał rolę producenta.

John Williams, który przez 40 lat pracował z Indianą Jonesem także wróci i jak zwykle skomponuje wyjątkową ścieżką dźwiękową. 

Produkcja filmu rozpoczęła się w czerwcu, kiedy kręcono zdjęcia w Wielkiej Brytanii w wielu miejscach w całym kraju, w tym w Pinewood Studios, Zamku Bamburgh i zabytkowej kolei North Yorkshire Moors Railway.

Najnowszy film bez tytułu Indiana Jones trafi do kin 29 lipca 2022 roku.

Banderas niedawno otrzymał swoją pierwszą nominację do Oscara za Ból i blask, i właśnie zakończył produkcję Uncharted z Tomem Hollandem i Markiem Wahlbergiem w rolach głównych.

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

Najlepsze filmy o Świętym Mikołaju, które możecie obejrzeć w Mikołajki

Dziś odwiedza wszystkich Święty Mikołaj. Wielu na to spotkanie czekało z utęsknieniem cały rok. Z tej okazji przygotowaliśmy zestawienie najlepszych filmów o Świętym Mikołaju

Rafael Nadal i Cristiano Ronaldo otwierają wspólnie restaurację

Restauracje legend sportu rozszerzą teraz swój zasięg na bliskowschodnie miasto Dubaj w 2023 roku we współpracy z Leisure Quest.

Święty Mikołaj za granicą. Tradycje zagraniczne z okazji Mikołajek

Sprawdziliśmy, jak obchodzone są Mikołajki za granicą.

Bajkowy ślub królowej Elżbiety i księcia Filipa od wewnątrz: od napięć wojennych, po 9-stopniowy tort!

Poznali się jako nastolatkowie i cieszyli się 73-letnim stażem...