Antonio Banderas dołącza do najnowszej przygody Indiany Jonesa

0
271

Antonio Banderas dołączył do Harrisona Forda w jego najnowszej przygodzie z Indianą Jonesem.

Hiszpan został dodany do obsady, która jest już obsadzona gwiazdami. W jej skład wchodzą Phoebe Waller-Bridge, duński Mads Mikkelsen i Boyd Holbrook.

Reżyser James Mangold oraz producenci i scenarzyści filmu nie ujawnili żadnych informacji na temat postaci Banderasa ani fabuły ostatniego filmu z serii – kontynuacji Indiany Jonesa i Królestwa Kryształowej Czaszki z 2008 roku.

Mangold wyreżyserował piąty film o Indiana Jones, ze Stevenem Spielbergiem, reżyserem pierwszych czterech, i zamiast tego wybrał rolę producenta.

John Williams, który przez 40 lat pracował z Indianą Jonesem także wróci i jak zwykle skomponuje wyjątkową ścieżką dźwiękową. 

Produkcja filmu rozpoczęła się w czerwcu, kiedy kręcono zdjęcia w Wielkiej Brytanii w wielu miejscach w całym kraju, w tym w Pinewood Studios, Zamku Bamburgh i zabytkowej kolei North Yorkshire Moors Railway.

Najnowszy film bez tytułu Indiana Jones trafi do kin 29 lipca 2022 roku.

Banderas niedawno otrzymał swoją pierwszą nominację do Oscara za Ból i blask, i właśnie zakończył produkcję Uncharted z Tomem Hollandem i Markiem Wahlbergiem w rolach głównych.

Brak postów do wyświetlenia