Armie Hammer przerywa milczenie 2 lata po zarzutach o gwałt i kanibalizm

0
271

Hollywoodzki aktor Armie Hmmer był u szczytu kariery, kiedy w 2021 roku został oskarżony o gwałt i kanibalizm. Po wybuchu skandalu Hammer stracił wszystko i zapadł się pod ziemię. Aktor przerwał właśnie milczenie i udzielił pierwszego wywiadu, w którym odniósł się do stawianych mu zarzutów.

Kim jest Armie Hammer?

Armie Hammer to amerykański aktor, który zyskał popularność dzięki udziałom w takich filmach jak „J. Edgar”, „Królewna Śnieżka” i „Tamte dni, tamte noce”. Za udział w „Tamte dni, tamte noce” został nominowany do Złotego Globu.

Zarzuty wobec Hammera z 2021 roku

W 2021 roku Armie Hammer został oskarżony o napaść na tle seksualnym, wykorzystywanie emocjonalne i kanibalizm. Zarzuty zniszczyły karierę Hmmera. Aktor stracił wszystkie kontrakty. Żadne studio nie chciało go zatrudnić. Hammer nie wypowiadał się publicznie o oskarżeniach i zapadł się pod ziemie.

Hammer przerywa milczenie

Armie Hmmer przerwał milczenie na początku lutego tego roku. Aktor udzielił wywiadu dla Air Mail, w którym opowiedział o kluczowych momentach w życiu, które go ukształtowały i skłoniły do ekstremalnych aktów seksualnych.

Aktor otwarcie przyznał do wiązania się z kobietami i porzucania ich bez skrupułów, gdy tylko się nimi nasycił. Otwarcie przyznał również, że latami uprawiał seks BDSM i stosunek, w którym partnerzy dobrowolnie odgrywają sceny gwałtu lub porwania. Swoje zainteresowanie tego rodzaju seksem i przemocową kontrolą tłumaczył traumą z dzieciństwa. Aaktor wyznał, że był molestowany przez pastora, jako nastolatek, i to ta niebezpieczna forma zapoznania się z seksem skłoniła go do późniejszych upodobań seksualnych.

Hammer odpiera zarzuty, twierdząc, że oskarżająca wyraziła na wszystko zgodę

W wywiadzie z Air Mail Hammer przyznał, że widzi, jak źle traktował kobiety przez wiele lat. Aktor wyznał nawet, że jest po terapii. Zaprzecza jednak zarzutom, ponieważ twierdzi, że nigdy nie robił niczego bez zgody partnerki. Tłumaczy, że wszelkie szczegóły aktów seksualnych były z wyprzedzeniem planowane i omawiane, a kobieta, która oskarżyła go w 2021 roku o gwałt, sama w większości zaaranżowała przebieg ich stosunku i wyraziła zgodę na odegranie sceny gwałtu.

Wywiad z Armie Hammer możecie przeczytać —> TUTAJ.

Brak postów do wyświetlenia