Bacary Sagna odpowiada przewidywaniom legendzie Manchesteru United, Gary’emu Neville’owi, w związku z miejscem w Premier League

0
75

Bacary Sagna uderzył w Gary’ego Neville’a po tym, jak legenda Manchesteru United przewidziała, że ​​Arsenał zajmie trzecie miejsce w Premier League.

Kanonierzy otworzyli ośmiopunktową przewagę na szczycie tabeli w weekend, gdy odepchnęli na bok rywali z północnego Londynu Tottenham i zobaczyli, jak tytułowy rywal Manchester City przegrywa na Old Trafford.

Przemawiając po zwycięstwie Arsenalu nad Spurs 2: 0, Neville stwierdził, że drużyna Mikela Artety nie wygra ligi i przewidział, że przed końcem sezonu wyprzedzą kluby Manchesteru City i United.

„Nie wygrają ligi. Manchester City wygra ligę i myślę, że Manchester United zajmie drugie miejsce i wiem, że to zirytuje fanów Arsenalu – powiedział. W pewnym momencie nadejdzie bardzo trudny okres dla Arsenalu w tym sezonie. Czy można sobie wyobrazić, że Arsenal będzie kontynuował swoją działalność? nie sądzę.”

„Wiem, że fani Arsenalu będą mnie bić, tak jak robili to przez ostatnie cztery miesiące, i mam nadzieję, że wygrasz! Ale ja tego nie widzę”.

Sagna uważa jednak, że jego były klub ma „wszystkie składniki, aby zostać mistrzem” i bagatelizuje zagrożenie ze strony Manchesteru United.

Zapytany o przewidywania Neville’a, Sagna powiedział FindMyCasino: „To jego opinia. Ma swój własny punkt widzenia, ale jest różnica między jego punktem widzenia a tym, co moim zdaniem stanie się rzeczywistością”.

W tym sezonie Arsenal był najlepszym i najbardziej konsekwentnym zespołem. Przed Manchesterem United i Manchesterem City dwa ważne mecze.

„Nie widzę United kończącego mecz przed Arsenalem. Poprawili się, ale Arsenal jest lepszy i był najlepszą drużyną przez cały sezon – Pep Guardiola zgodzi się z tym! Mówił, że są trudne do złapania i będą. W ten weekend Arsenal ma ważny mecz i ponownie będą musieli pokazać, że są silni, ale nie martwię się o to”.

Arsenal ubiega się o zwycięstwo w Premier League po raz pierwszy od 2004 roku, zajmując dopiero piąte miejsce w zeszłym sezonie po późnym upadku.

Zapytany, czy wierzy, że Kanonierzy zdobędą tytuł, Sagna dodał: „Myślę, że tak! Mają wszystkie składniki, aby zostać mistrzami. Najważniejsze jest to, jak grają. Mentalność, z jaką Arsenal rozpoczyna każdy mecz, konsekwencja, jaką wykazują i zaufanie, jakie wykazują we własnej grze, jest wspaniałe. Nie tracą zbyt wielu okazji, a kiedy już to robią, Aaron Ramsdale mają bramkarza, który może powstrzymać drugą drużynę przed zdobyciem bramki. Mają wszelkie cechy mistrzów”.

Będący w formie Manchester United, który w weekend pokonał Manchester City, uda się do północnego Londynu, by zmierzyć się z liderem Premier League, Arsenalem, w najbliższą niedzielę.

Brak postów do wyświetlenia