Hitowy serial platformy Hulu będzie jeszcze większym hitem. Do obsady dołącza królowa Hollywood…Meryl Streep

0
101

„Zbrodnie po sąsiedzku” to komedia kryminalna o trójce nieznajomych, którzy łączą siły, by nagrać podkast o morderstwie w ich budynku. W serialu grają legendarni Steve Martin i Martin Short oraz Selena Gomez. Hitowa produkcja platformy Hulu pracuje właśnie nad 3. sezonem i ogłosiła, że do obsady dołącza królowa Hollywood…Meryl Streep!

„Zbrodnie po sąsiedzku” to serial typu true crime, który doczekał się już 2 sezonów i nominacji do Złotych Globów. Produkcja Hulu jest dostępna w Polsce na platformie Disney+.

Serial koncentruje się na trzech nieznajomych granych przez Steve’a Martina, Martina Shorta i Selenę Gomez, których z pozoru łączy tylko miejsce zamieszkania. Pewnego wieczoru okazuje się jednak, że podzielają zamiłowanie do tego samego podkastu, a kiedy w ich budynku dochodzi do morderstwa, wszyscy są na tyle szaleni, żeby nagrywać własny podkast, w którym ustalają, kto dopuścił się zbrodni.

Obecnie trwają prace nad 3. sezonem „Zbrodni po sąsiedzku” i główni aktorzy serii zdradzili, kto do nich dołączy w nadchodzącej części. Są to jedne z najgorętszych nazwisk w Hollywood, Paul Rudd i, uznawana przez wielu za królową Hollywood, Meryl Streep.

Nowinę o dołączeniu Paula Rudda i Meryl Streep do obsady „Zbrodni po sąsiedzku przekazano za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych serialu. Nakręcono też zabawny filmik ze wszystkimi członkami obsady 3. sezonu, którym podzieliła się na swoim Instagramie Selena Gomez. Zobaczcie sami. Kliknijcie TUTAJ.

Widzieliście „Zbrodnie po sąsiedzku”? Lubicie ten serial? Co myślicie o dołączeniu Meryl Streep i Paula Rudda do obsady?

Brak postów do wyświetlenia