„Barbie” będzie dostępny w streamingu. Wiemy kiedy i gdzie

0
85
Barbie (tvn24.pl)

Najgorętszy film roku będzie dostępny do obejrzenia w sieci. Warner Bros. Discovery potwierdza, że udostępni „Barbie” na platformie streamingowej. Wiemy kiedy i gdzie.

Wolisz oglądać filmy w domu zamiast w kinie? Mamy dla ciebie świetną wiadomość! „Barbie”, najgorętsza premiera kinowa tego lata, jak i całego roku do tej pory, pojawi się na platformie streamingowej.

Żyjemy w dobie streamingu, nieuniknione więc było, że i „Barbie” w końcu trafi na taką platformę. To dobra wiadomość dla tych, którzy wolą oglądać filmy w domowych zaciszu, jak i dla tych, którzy byli na produkcji w reżyserii Grety Garwig w kinie, ale chcą ją sobie przypomnieć. David Zeslav, dyrektor generalny Warner Bros. Discovery, potwierdził, że „Barbie” pojawi się w streamingu. Jednocześnie zaznaczył, że ze względu na ogromny sukces filmu, będzie on dłużej emitowany w kinach, co nieco opóźni premierę produkcji w sieci. Przypomnijmy, że w ciągu trzech tygodni od premiery „Barbie” zarobiła ponad miliard dolarów. To historyczny rekord filmu reżyserowanego przez kobietę.

David Zeslav nie podał konkretnej daty premiery „Barbie” w streamingu, ale zdradził, że nastąpi to jesienią. Film trafi na platformę HBO Max.

CZYTAJ: W tym kraju „Barbie” ponosi klęskę finansową!

CZYTAJ: Nowo awansowany bramkarz Luton Town z Norwich

Brak postów do wyświetlenia