Ben Affleck zmienił zawód? Aktor wydawał zamówienia przy okienku drive-thru!

Date:

Aktora przyłapano w mundurze Dunkin’ Donuts, wydającego zamówienia przy okienku drive-thru. Jego klientką była m.in. jego żona Jennifer Lopez. Czy Ben Affleck zmienił pracę?

Ben Affleck zaskoczył kilka osób przejeżdżających przez Medford w stanie Massachusetts, kiedy został zauważony, jak pracował przy oknie drive-thru Dunkin’ Donuts i wydawał zamówienie m.in. dla nikogo innego jak swojej żony Jennifer Lopez.

Ben Affleck w Dunkin’ Donuts

Affleck był ubrany w mundurek pracowy sieciówki i normalnie przyjmował zamówienia. Ciekawy widok przykuł uwagę wielu. Klienci obsługiwani przez aktora wskazywali, że szybko realizował ich zamówienia i wykazywał się dużym poczuciem humoru podczas interakcji z nimi.

Czy Ben Affleck zmienił pracę?

Dziennikarka Megan Johnson stwierdziła, że ​​pojawienie się obu gwiazd w sklepie z pączkami było tylko sceną inscenizowaną, ponieważ nagrywały ją kamery. Według mediów para ma nagrywać wspólnie spot reklamowy dla Dunkin’ Donuts, który zostanie wyemitowany podczas przerwy Super Bowl.

Jeśli przypuszczenia prasy potwierdzą się, to trzeba przyznać, że marka wybrała jednego ze swoich najbardziej lojalnych i częstych klientów jako bohatera, ponieważ użytkownicy sieci społecznościowych wspominali, że przez lata Affleck był widziany z ich produktami przy niezliczonych okazjach.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...