Ben Affleck zmienił zawód? Aktor wydawał zamówienia przy okienku drive-thru!

0
110

Aktora przyłapano w mundurze Dunkin’ Donuts, wydającego zamówienia przy okienku drive-thru. Jego klientką była m.in. jego żona Jennifer Lopez. Czy Ben Affleck zmienił pracę?

Ben Affleck zaskoczył kilka osób przejeżdżających przez Medford w stanie Massachusetts, kiedy został zauważony, jak pracował przy oknie drive-thru Dunkin’ Donuts i wydawał zamówienie m.in. dla nikogo innego jak swojej żony Jennifer Lopez.

Ben Affleck w Dunkin’ Donuts

Affleck był ubrany w mundurek pracowy sieciówki i normalnie przyjmował zamówienia. Ciekawy widok przykuł uwagę wielu. Klienci obsługiwani przez aktora wskazywali, że szybko realizował ich zamówienia i wykazywał się dużym poczuciem humoru podczas interakcji z nimi.

Czy Ben Affleck zmienił pracę?

Dziennikarka Megan Johnson stwierdziła, że ​​pojawienie się obu gwiazd w sklepie z pączkami było tylko sceną inscenizowaną, ponieważ nagrywały ją kamery. Według mediów para ma nagrywać wspólnie spot reklamowy dla Dunkin’ Donuts, który zostanie wyemitowany podczas przerwy Super Bowl.

Jeśli przypuszczenia prasy potwierdzą się, to trzeba przyznać, że marka wybrała jednego ze swoich najbardziej lojalnych i częstych klientów jako bohatera, ponieważ użytkownicy sieci społecznościowych wspominali, że przez lata Affleck był widziany z ich produktami przy niezliczonych okazjach.

Brak postów do wyświetlenia