Była żona Elvisa Presleya jest przekonana, że byłby zachwycony filmem o nim

0
134

Jednym z aktorów, który ma duże szanse na zdobycie Oscara, jest Austin Butler, który dostał nominację za portret Elvisa Presleya w filmie „Elvis”. Priscilla Presley jest przekonana, że jej były mąż byłby zachwycony tym, jk Butler go sportretował.

Butler niedawno zdobył Złoty Glob za swoją pracę w filmie, co czyni go jednym z faworytów do zdobycia Oscara. Niewiele osób wie, że kiedy Luhrmann powiedział rodzinie Presleyów, że Butler jest wybrańcem, Priscilla Presley nie była do niego przekonana.

Rodzina Presleyów była zaangażowana w kręcenie filmu, a niedawno ujawniono, co powiedziała Butlerowi. Podczas wywiadu dla Entertainment Tonight Butler ujawnił, że Priscilla początkowo nie była dla niego zbyt łaskawa. Priscilla była dość cyniczna, jeśli chodzi o to, jak tak młody facet mógł zamanifestować jej męża. Jednak kiedy zobaczyła efekt końcowy, była zachwycona.

– Pamiętam, jak Priscilla powiedziała mi, że wie, że była dla mnie surowa. – wspomina Austin Butler. Dodał, że powiedziała mu, co Elvis pomyślałby o jego pracy. – Każde mrugnięcie, każdy ruch, gdyby mój mąż tu był, powiedziałby: „Cholera, to ja!” – podsumował Butler.

Brak postów do wyświetlenia