Była żona księcia Andrzeja ujawni brudy o księciu Harrym i Meghan Markle

0
140

Sarah Ferguson była żoną księcia Andrzeja, trzeciego dziecka królowej Elżbiety II i księcia Fillipa. Wzbudzała ogromne zainteresowanie i ponoć niejednego człowieka przyłapała na niecnych uczynkach. Nic więc dziwnego, że to właśnie ona chce opowiedzieć o księciu Harrym i Meghan Markle podczas premiery nowej książki.

Sara Ferguson była żoną księcia Andrzeja w latach 1986-1996. Jest matką księżniczek Beatrycze i Eugenii. Jest księżną Yorku i do dziś mieszka w posiadłości królewskej.

Jej najnowsza książka „A Most Intriguing Lady: A Novel” to romantyczna saga historyczna o córce księcia – idealnej wiktoriańskiej damie – która potajemnie dorabia jako detektyw-amator dla wewnętrznego kręgu wyższych sfer. Księżna ma omówić jej związek z królową i odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących księcia Harry’ego i Meghan Markle podczas trasy promującej jej najnowszą książkę.

Publikacja własnej książki Sarah Ferguson i jej trasa promocyjna może narazić księcia Harry’ego i Meghan Markle na nową rundę rewelacji. W końcu księżna jest stale obecna w rodzinie, więc była bezpośrednim świadkiem rzekomych kłótni i wyjścia pary z rodziny królewskiej w atmosferze wielkiego skandalu.

Informacja o tym, że Sara Ferguson opowie o księciu Harrym i Meghan Markle jest potwierdzona, ponieważ widnieje jako jeden z punktów wydarzenia na plakacie promującym jedno z jej spotkań autorskich.

Brak postów do wyświetlenia