Chcesz mieć okulary jak prezydent Wrocławia? Zobacz oprawki Dek Optica i model, który dla niego stworzyli

0
105
Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia (TVP Info)

Prezydent Wrocławia, jak to na prezydenta przystało, wspiera lokalnych przedsiębiorców. Nic więc dziwnego, że w nowe okulary przeciwsłoneczne zaopatrzył się u wrocławskiego producenta Dek Optica. Zobacz, co dla niego zaprojektowali.

Dek Optica to wrocławski producent opraw okularowych. Firma rodzinna i z tradycjami, ponieważ projektują oprawy już od czasów wojny, a zakład jest przekazywany z pokolenia na pokolenie od trzech pokoleń. Dzięki czterem dekadom obecności na polskim i zagranicznym rynku Dek Optica zyskała renomę godnego zaufania producenta i wierzy, że ich wrocławskie oprawki mogą odważnie konkurować z dużymi firmami. Nic dziwnego, że to właśnie do nich udał się prezydent Wrocławia po nową parę okularów przeciwsłonecznych.

Jacek Sutryk wspiera wrocławską Dek Opticę już od jakiegoś czasu. 21 czerwca, w Światowy Dzień Przedsiębiorcy, prezydent Wrocławia wyróżnił Dek Optice za rzemieślniczy wkład w rozwój Wrocławia. Słusznie, bowiem ich historia sięga czasów powojennego Wrocławia, gdzie Jan Daniluk otworzył pierwszy zakład optyczno-zegarmistrzowski. Od tamtej chwili rodzina Daniluk i Doleczek z miłością i oddaniem, tworzy unikalne oprawy okularowe, które zdobywają uznanie klientów z całego świata.

Co Dek Optica zaprojektowała prezydentowi Wrocławia?

foto: Dek Optica

Dek Optica zaproponowała prezydentowi Wrocławia oprawy w stylu Wayfarer. To niezwykle popularny wśród mężczyzn kształt oprawek, który pierwotnie rozpropagowała firma RayBan. Model zaprojektowany i stworzony przez Dek Optice został wykonany w klasycznej czerni. Dodano do tego spersonalizowane dodatki utożsamiające okulary z Wrocławiem. Na jednym zauszniku jest skrót od nazwy miasta Wrocław – Wro – a na drugim zauszniku liczba 71.

Jak podoba wam się projekt? Zajrzyjcie na stronę dekoptica.pl i zobaczcie pozostałe modele, jakie ma w swoim katalogu wrocławska Dek Optica.

CZYTAJ: Oscary zmieniają zasady przyznawania nagrody w kategorii „najlepszy film”

CZYTAJ: Fani zaskoczeni wyznaniem Rogera Federera o jego relacji z Rafaelem Nadalem

Brak postów do wyświetlenia