Mikro, mały i średni przedsiębiorco! Jutro twoje święto!

0
74
Międzynarodowy Dzień Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw (bimkal)

Jesteś małym bądź średnim przedsiębiorcą? Celebruj jutro swoją działalność, ponieważ jutro twoje święto! 27 czerwca to Międzynarodowy Dzień Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

W Kalendarzu Świąt Nietypowych 27 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Tak, w tym kalendarzu „małe ryby” liczą się tak samo, jak te „duże ryby” czy „rekiny biznesu”.

Międzynarodowy Dzień Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw powstał po to, aby zwrócić uwagę świata na to, że takie działalności mają równie duży wpływ na rozwój państw i ich społeczności, co wielkie koncerny. Obchody mają na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat wkładu MMŚP w zrównoważony rozwój oraz promowanie formalizacji, uczestnictwa i wzrostu tych przedsiębiorstw na rynkach międzynarodowych, regionalnych i krajowych, w tym poprzez zapewnienie dostępu do budowania zdolności i usług finansowych.

Jeśli więc zastanawiasz się nad otworzeniem własnej działalności, do dzieła! Kto nie próbuje, ten nie zyskuje. Jeśli martwisz się o finanse, zajrzyj na poniższe strony, gdzie poznasz możliwości dofinansowania twojej firmy na starcie oraz wskazówki jak je uzyskać.

Gdzie szukać dofinansowania na start firmy

Dofinansowanie z urzędu pracy na rozpoczęcie działalności w 2023 roku – jak je uzyskać? Praktyczny przewodnik

Przeczytaj inne nasze teksty:

CZYTAJ: Oscary zmieniają zasady przyznawania nagrody w kategorii „najlepszy film”

CZYTAJ: Fani zaskoczeni wyznaniem Rogera Federera o jego relacji z Rafaelem Nadalem

Brak postów do wyświetlenia