Chcesz mieć okulary z „Emily w Paryżu”? Wiemy gdzie i za ile je kupisz

0
147
Kadr z "Emily w Paryżu" (fot. lgrworld.com)

Jesteś fanem hitu Netflixa „Emily w Paryżu”? W takim razie ten tekst jest dla ciebie. Zdradzamy w nim markę, modele i ceny okularów, jakie nosili bohaterowie produkcji w trzecim sezonie serialu.

„Emily w Paryżu” to hit Netflixa. Jego główną bohaterką jest Emily Cooper, specjalistka od marketingu z Chicago, która pewnego dnia dostaje wymarzoną ofertę pracy w Paryżu. Choć jest pełna obaw, podejmuje wyzwanie i leci do stolicy Francji, gdzie, jak możecie się domyślać, odnajdzie nowe przyjaźnie, miłości, rozterki i przedefiniuje samą siebie.

W trzecim sezonie pewności i odwagi dodają Emily, jak i innym bohaterom, okulary marki L.G.R. Ta firma tworzy ekskluzywne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, ręcznie robione we Włoszech. W trzecim sezonie „Emily w Paryżu” możemy zobaczyć aż sześć opraw marki L.G.R. Założyły je trzy aktorki – Lily Collins, grająca Emily Cooper, Camille Razat, wcielająca się w Camille i Philippine Leroy-Beaulieu, odgrywająca Sylvie. Chcesz mieć takie same okulary? Kup modele, które prezentujemy poniżej.

Okulary Emily

Emily Cooper nosi w serialu oprawy L.G.R, model Twiga. Dostępne są w pięciu kolorach. Emily ma na sobie kolor Panna/ Havana Chiaro 75//Sunbrown. Cena opraw na stronie L.G.R to 350 euro, czyli ok. 1600 zł.

fot. lgrworld.com

Okulary Camille

Okulary Camille to L.G.R, model Oasi. Camille postawiła na kolor Black 01. Dostępne są jeszcze w wersji szylkretowej. Cena Oasi na stronie L.G.R to 330 euro, czyli ok. 1500 zł.

fot. lgrworld.com

Okulary Sylvie

Sylvie założyła w serialu aż cztery oprawy L.G.R. Jakie? Orchid skin w kolorze Havana Tartarugato 23/ Bordeaux Leather//Flat Green G15. Cena to 420 euro, czyli ok. 1900 zł. Sofia w kolorze Venetian Red 80//Green G15. Cena wynosi 350 euro, czyli ok. 1600 zł. Palma w kolorze Havana Tartarugato 23//Blue Gradient. Cena to 360 euro, czyli ok. 1640 zł. Reunion Explorer w kolorze Spotted Havana/flat Green G15 (39/GN A). Cena to 420 euro, czyli. ok. 1900 zł. Wszystkie wymienione modele są dostępne do kupienia na stronie lgrworld.com

CZYTAJ: Joanna Kulig została członkinią Amerykańskiej Akademii Filmowej. Zdecyduje, kto dostanie Oscara!

CZYTAJ: Iga Świątek wygrywa w Pekinie i znów zapisuje się w historii!

Brak postów do wyświetlenia