Chris Hemsworth będzie rzadziej w filmie po rewelacjach z chorobą Alzheimera

0
98
Chris-hemsworth (źródło RMF24)

Australijski aktor Chris Hemsworth ma 39 lat i podczas kręcenia swojego serialu „Limitless” dowiedział się, że jest w grupie wysokiego ryzyka zachorowania na Alzheimera. Ta wiadomość sprawia, że aktor chce nieco zwolnić.

Chris Hemsworth jest znany z roli „Thora” produkcji Marvela. Aktor postanowił właśnie pokończyć wszystkie swoje rozpoczęte projekty i zwolnić tempo, w jakim pracuje. Od tej pory będzie pracować nieco mniej. Wszystko przez diagnozę, którą ostatnio usłyszał.

Wszystko dlatego, że Hemsworth dowiedział się podczas odcinka swojego serialu „Limitless”, że jest genetycznie 8 do 10 razy bardziej narażony na rozwój choroby Alzheimera w przyszłości.

– To wywołało we mnie chęć wzięcia wolnego. Kończę rzeczy, do których byłem już zakontraktowany. Potem pobędę z dziećmi i żoną. Zamierzam naładować baterie i po prostu nie koncentrować się na przyszłości i tym, co będzie dalej. Poddaję się idei, że rzeczy są, jakie są, będzie, co ma być. Nie mówię tego w jakiś apatyczny sposób. W moim myśleniu o tym wszystkim jest spokój. – powiedział aktor w rozmowie z Vanity Fair.

Brak postów do wyświetlenia