Christopher Nolan nowym reżyserem Bonda? Mamy odpowiedź!

0
71
fot. fimozercy.com

Nie od dziś wiadomo, że Christopher Nolan jest wielkim fanem serii filmów o Jamesie Bondzie. Reżyser kilkukrotnie nawet wyrażał chęć wyreżyserowania produkcji 007. Nikogo więc nie zdziwiło, gdy do mediów zaczęły docierać informacje o rozmowach twórców Bonda z Nolanem. Teraz Nolan zabrał głos i odpowiada, czy wyreżyseruje Bonda.

Choć o nowym Bondzie nie wiemy jeszcze nic, od miesięcy było w mediach głośno o tym, kto wyreżyseruje nowy film o agencie 007. Wiele wskazywało na to, że będzie nim Christopher Nolan. Brytyjczyk od lat jest fanem serii. Te plotki ucichły nieco gdy miesiąc temu głos w sprawie nowej bondowskiej produkcji zabrała producentka projektu.

Barbara Broccoli, producentka Bonda, przyznała miesiąc temu, że choć ostatnia część Bonda pozostawia duże pole manewru, nie zaczęto jeszcze tworzyć zarysu kolejnej części. Broccoli nie zabrała wówczas głosu w sprawie nowego reżysera, więc spekulacje nie cichły. Nolan stał się faworytem w dyskusji nad nowym bondowskim reżyserem. Teraz sam zainteresowany odniósł się do plotek.

– Niestety nie – te plotki nie są prawdziwe. – powiedział wprost reżyser.

CZYTAJ: Syn Brada Pitt nazwał go dupkiem na Instagramie. Jak aktor reaguje?

Brak postów do wyświetlenia