Syn Brada Pitt nazwał go dupkiem na Instagramie. Jak aktor reaguje?

0
92
Angelina Jolie, Pax Jolie-Pitt, Brad Pitt (fot. India Today)

19-letni Pax Jolie-Pitt opublikował zjadliwą tyradę na temat Brada Pitta z okazji Dnia Ojca w 2020 roku. Nastolatek (wówczas 16-letni) powiedział, że gwiazda Hollywood sprawiła, że ​​czwórka jego najmłodszego rodzeństwa „drżała ze strachu” i „uczyniła życie najbliższych ciągłym piekłem”, jak wynika ze zrzutu ekranu ujawnionego w ten poniedziałek. Źródła podają, jak reaguje na to Brad Pitt.

Z doniesień wynika, że ​​Brad Pitt uważa za przygnębiający post na Instagramie swojego syna, w którym Pax nazywa go „światowej klasy dupkiem” i „okropnym człowiekiem”. Jak podają amerykańskie i brytyjskie media, post Paxa rzekomo został opublikowany na prywatnym profilu Paxa w 2020 roku – koncie używanym głównie przez szkolnych przyjaciół – ale w tym tygodniu udostępniono go mediom.

Źródło z najbliższego otoczenia Pitta, cytowane przez The Sun, powiedziało: „To frustrujące, gdy widzimy Brada przedstawianego jako «złego człowieka», choć jest to dalekie od prawdy. Pitt darzy wielkim szacunkiem swoje dzieci. Postanawia zachować pełne milczenie na temat tej sytuacji.

Pax został adoptowany z wietnamskiego sierocińca niedaleko Ho Chi Minh City przez byłą żonę Pitta, aktorkę Angelinę Jolie w 2012 roku, a później został formalnie adoptowany przez Pitta. Para ma pięcioro innych dzieci: Maddoxa, Zaharę, Shiloh, Vivienne i Knoxa. Pobrali się w 2014 roku, ale dwa lata później rozstali się, kończąc ich 12-letni związek.

Po długiej batalii o opiekę nad dziećmi pani Jolie uzyskała prawo do opieki nad piątką ich najmłodszych dzieci, które były wówczas nieletnie. Następnie FBI i Departament ds. Dzieci i Opieki Rodzinnej w Los Angeles potwierdziły, że prowadzą dochodzenie w sprawie Pitta w związku z rzekomym znęcaniem się nad dzieckiem po incydencie, który miał miejsce w prywatnym odrzutowcu rodziny. Doszło do kłótni między rodzicami a dziećmi, która nie została rozwiązana we właściwy sposób i nasiliła się bardziej, niż powinna. Pitt miał być nietrzeźwy i pod wpływem narkotyków. Od tego czasu Pitt został oczyszczony ze wszystkich zarzutów. Aktor nie skomentował zarzutów, ale otwarcie mówił o swoim piciu i zażywaniu narkotyków. W wywiadzie dla GQ z maja 2017 r. Pitt ujawnił, że rzucił nałogi. W maju 2021 roku sąd zdecydował, że Brad otrzyma prawo do łączonej opieki z Jolie nad pięciorgiem niepełnoletnich wówczas dzieci pary.

CZYTAJ: Adam Driver zagra Kopernika? Wszystko przez obraz, który zobaczył w Toruniu

CZYTAJ: Jest pierwsza zapowiedź nowego filmu z serii „Sami Swoi”. Musisz to zobaczyć

Brak postów do wyświetlenia