Macaulay Culkin w grudniu zostanie wprowadzony do The Hollywood Walk of Fame

0
103
Macaulay Culkin (fot. onet)

1 grudnia Macaulay Culkin, aktor, który zyskał sławę dzięki roli Kevina w filmie „Kevin sam w domu”, zostanie uhonorowany gwiazdą w kultowej Alei Gwiazd. Będzie to 2765. gwiazda, która powstanie dla upamiętnienia wkładu aktora w kinematografię. Na ceremonii obecna będzie Catherine O’Hara, aktorka, która w „Kevin sam w domu” grała mamę Kevina.

Hollywoodzka Izba Handlowa zarządza kultową Hollywood Walk of Fame miasta Los Angeles, która od 1960 roku jest atrakcją turystyczną odwiedzaną przez miliony osób.

Macaulay (43 l.) otrzyma swoją gwiazdę w kategorii filmów kinowych. Najbardziej znany jest z roli Kevina McCallistera w dwóch pierwszych filmach z serii „Kevin sam w domu” z lat 1990 i 1992. Catherine O’Hara, która w dwóch pierwszych filmach „Kevin sam w domu”, grała matkę Kevina, będzie mówczynią podczas ceremonii.

Ana Martinez, producentka Hollywood Walk of Fame, powiedziała: „Macaulay Culkin od dziesięcioleci jest filarem popkultury. Ma rozległy dorobek artystyczny, ale jego film „Kevin sam w domu” jest jednym z najbardziej lubianych filmów świątecznych znanych na całym świecie”.

CZYTAJ: Adam Driver zagra Kopernika? Wszystko przez obraz, który zobaczył w Toruniu

CZYTAJ: Jest pierwsza zapowiedź nowego filmu z serii „Sami Swoi”. Musisz to zobaczyć

Brak postów do wyświetlenia