Cillian Murphy z „Oppenheimera” chce zagrać Kena, jeśli powstałaby kontynuacja „Barbie”

0
95
Ryan Gosling, Cillian Murphy (premiere)

21 lipca do kin weszły dwa najbardziej wyczekiwane filmy roku – „Barbie” i „Oppenheimer”. Ze względu na premierę w tym samym dniu, co jest rzadkością, świat bacznie przyglądał się wynikom sprzedaży biletów i pytał gwiazdy produkcji, czy pójdą na seans konkurencji. Okazało się, że odtwórca głównej roli w „Oppenheimerze” nie tylko idzie na „Barbie”, ale chciałby zagrać Kena, gdyby powstała kontynuacja, „Barbie 2”.

Dawno nie było takiej wrzawy i akcji marketingowej wokół kina, jak przy okazji niedawnych premier „Barbie” i „Oppenheimera”. „Ekscytację kinomaniaków podsycał fakt, że oba tytuły wychodziły tego samego dnia. Wielu obserwowało statystyki sprzedaży biletów na seanse w weekend otwarcia produkcji i zadawało jedno i to samo pytanie. Czy obsada „Barbie” pójdzie na 'Oppenheimera” i odwrotnie?

Szybko się okazało, że pomiędzy gwiazdami „Barbie” i „Oppenheimer” nie ma żadnej rywalizacji. Aktorzy publicznie okazywali wsparcie konkurencyjnej produkcji i wyrażali chęć pójścia na nią do kina. Co więcej, obsady podkreślały, że świat powinien się cieszyć, że zgotowano im tak wielkie święto kina, w którym dwa ważne filmy wychodzą tego samego dnia, i można dzięki temu spędzić cały dzień w kinie. Odtwórca głównej roli w filmie „Oppenheimer” poszedł nawet o krok dalej. Cillian Murphy przyznał, że nie tylko idzie zobaczyć „Barbie”, jest chętny zagrać Kena, gdyby reżyserka „Barbie”, Greta Gerwig, rozważała nakręcenie kontynuacji historii.

W rozmowie z Omelete Cillian powiedział: -Czy zagrałbym Kena w Barbie 2? Jasne, tak. Przeczytajmy scenariusz, porozmawiajmy.-

Pomimo tego, że zarówno „Barbie”, jak i „Oppenheimer” zostały wydane w tym samym czasie, Murphy powiedział: -Oczywiście, że zobaczę „Barbie”. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć. Myślę, że to wspaniale dla kina, aby wszystkie te wspaniałe filmy miały premierę tego samego dnia. Nie musisz wychodzić z kina.-

Widzieliście już „Barbie” lub „Oppenheimera”?

CZYTAJ: Ostatni rekord najlepszego pływaka w historii, Michaela Phelpsa, pobity!

CZYTAJ: Kevin Spacey uniewinniony! Aktor oczyszczony z wszelkich zarzutów przestępstw seksualnych

Brak postów do wyświetlenia