Netflix nakręci serial inspirowany procesem Johnny’ego Deppa z Amber Heard

0
103
Johnny Depp, Amber Heard (Twitter)

Pamiętacie proces o zniesławienie Johnny’ego Deppa przez Amber Heard? Netflix ogłosił, że nakręci serial inspirowany wydarzeniami z rozprawy byłych małżonków. Czy produkcja będzie cieszyć się takim zainteresowaniem, jak sama batalia Depp kontra Heard?

16 sierpnia na platformie Netflix zadebiutuje serial dokumentalny „Depp kontra Heard”. Produkcja analizuje proces Johnny’ego Deppa i Amber Heard, który wstrząsnął Hollywood, i jego konsekwencje w sieci, przedstawiając — po raz pierwszy w jednym dokumencie — zeznania obu stron.

Sprawa o zniesławienie Johnny’ego Deppa przez Amber Heard została okrzyknięta procesem dekady. Miliony obserwowały rozprawę sądową na żywo, miliony dziennikarzy i ekspertów rozpisywało się o niej w mediach. Społeczeństwo zaangażowało się w nią, wyrażając swoje opinie i poparcie, jak nigdy dotąd. Rozprawa wzbudzała tym większe zainteresowanie, że z każdym kolejnym dniem posiedzenia, byli małżonkowie dostarczali coraz to bardziej szokujących szczegółów o drugiej stronie. Dokument „Depp kontra Heard” chce zbadać fenomen tego procesu i zrozumieć, dlaczego stał się wydarzeniem ważnym społecznie oraz przedstawić jego konsekwencje dla społeczności. „Depp kontra Heard” analizuje niesławną sprawę o zniesławienie i kwestionuje naturę prawdy oraz rolę, jaką odgrywa ona w naszym nowoczesnym społeczeństwie.

CZYTAJ: Ostatni rekord najlepszego pływaka w historii, Michaela Phelpsa, pobity!

CZYTAJ: Kevin Spacey uniewinniony! Aktor oczyszczony z wszelkich zarzutów przestępstw seksualnych

Brak postów do wyświetlenia