Nowe informacje w sprawie śmierci Sinead O’Conor

0
143
Sinead O'Conor (polityka)

26 lipca br. świat obiegła informacja o śmierci legendarnej piosenkarki Sinead O’Conor. Teraz londyńska policja przekazała nowe informacje w sprawie zgonu artystki.

Sinead O’Conor zmarła 26 lipca 2023 roku w wieku 56 lat. Była piosenkarką i autorką tekstów. Jej najsłynniejszym utworem była kompozycja „Nothing Compares 2 U”. Od lat zmagała się z problemami psychicznymi. Cierpiała na chorobę afektywną dwubiegunową (ChAD) oraz zaburzenia osobowości typu borderline, a także na złożony zespół stresu pourazowego i agorafobię. W ostatnim czasie popadła w depresję i groziła samobójstwem, ponieważ w 2022 roku przeszła załamanie po tym, jak zginął jej 17-letni syn.

Od pewnego momentu artystka stała się bardziej popularna z narastających wokół niej kontrowersji, niż ze swojej muzyki, nadczym bardzo ubolewała. Największe emocje wzbudził jej występ z 1992 roku, kiedy na wizji podarła zdjęcie papieża Jana Pawła II, prosząc o walkę z pedofilią w kościele i nadużywaniem przemocy. Równie głośno było o artystce, jak ogoliła głowę na łyso po tym, jak wytwórnia muzyczna poprosiła ją, żeby nosiła szpilki.

Policja podała, że śmierć O’Connor nie jest traktowana jako podejrzana. 56-latkę znaleziono niereagującą w domu w południowo-wschodnim Londynie i uznano za zmarłą na miejscu zdarzenia – poinformowała londyńska policja.

CZYTAJ: Ostatni rekord najlepszego pływaka w historii, Michaela Phelpsa, pobity!

CZYTAJ: Kevin Spacey uniewinniony! Aktor oczyszczony z wszelkich zarzutów przestępstw seksualnych

Brak postów do wyświetlenia