Co aktorzy palą i wciągają zamiast papierosów i narkotyków podczas kręcenia filmu?

Date:

Margot Robbie promuje właśnie swój nowym film „Babilon”, w którym pełno jest seksu, narkotyków i papierosów. Podczas jednego z wywiadów aktorka zdradziła, czym zastępuje się narkotyki i papierosy podczas kręcenia scen z tymi używkami.

Margot Robbie w filmie „Babilon”

„Babilon” to nowy film twórcy hitowego musicalu „La La Land”. „Babilon” opowiada o hollywoodzkim szaleństwie lat 20., kiedy przemysł filmowy przestawiał się z kina niemego na dźwięk. Pełno w nim hollywoodzkiego blichtru i narkotyków.

Margot Robbie zdradza, co wciągają i palą aktorzy

Zastanawialiście się kiedyś, co tak naprawdę wciągają aktorzy na ekranie podczas scen, w których biorą narkotyki lub czy w papierosach, które palą jest faktycznie tytoń? Jeśli tak, to zaspokoimy tę ciekawość.

Podczas jednego z wywiadów promujących „Babilon”, Margot Robbie zdradziła jakich rekwizytów używają filmowcy, żeby zastąpić tytoń i narkotyki. Biały proszek nie jest narkotykiem, tylko witaminą B w proszku, sproszkowanymi środkami przeczyszczającymi dla dzieci, lub cukrem pudrem. Aktorka przyznała, że wciąganie tych rzeczy przez nos jest nieprzyjemne, a wręcz bolesne.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...