Co aktorzy palą i wciągają zamiast papierosów i narkotyków podczas kręcenia filmu?

0
265

Margot Robbie promuje właśnie swój nowym film „Babilon”, w którym pełno jest seksu, narkotyków i papierosów. Podczas jednego z wywiadów aktorka zdradziła, czym zastępuje się narkotyki i papierosy podczas kręcenia scen z tymi używkami.

Margot Robbie w filmie „Babilon”

„Babilon” to nowy film twórcy hitowego musicalu „La La Land”. „Babilon” opowiada o hollywoodzkim szaleństwie lat 20., kiedy przemysł filmowy przestawiał się z kina niemego na dźwięk. Pełno w nim hollywoodzkiego blichtru i narkotyków.

Margot Robbie zdradza, co wciągają i palą aktorzy

Zastanawialiście się kiedyś, co tak naprawdę wciągają aktorzy na ekranie podczas scen, w których biorą narkotyki lub czy w papierosach, które palą jest faktycznie tytoń? Jeśli tak, to zaspokoimy tę ciekawość.

Podczas jednego z wywiadów promujących „Babilon”, Margot Robbie zdradziła jakich rekwizytów używają filmowcy, żeby zastąpić tytoń i narkotyki. Biały proszek nie jest narkotykiem, tylko witaminą B w proszku, sproszkowanymi środkami przeczyszczającymi dla dzieci, lub cukrem pudrem. Aktorka przyznała, że wciąganie tych rzeczy przez nos jest nieprzyjemne, a wręcz bolesne.

Brak postów do wyświetlenia