Superbohaterzy myli okna wrocławskiego szpitala

Date:

Ekipa superbohaterów odwiedziła jeden z wrocławskich szpitali specjalistycznych. Superman, Batman i inni myli okna szpitala. Dzieci były wniebowzięte.

Niedawno okna szpitala specjalistycznego im. T. Marciniaka we Wrocławiu myli wyjątkowi goście. Ekipa w składzie Batman, Superman, Spider man, myli okna na linach. Był wśród nich też Pikachu.

Celem tej niecodziennej akcji było wywołanie uśmiechu na twarzach małych pacjentów szpitala, przebywających na oddziałach neurologii i chirurgii dziecięcej oraz wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Na terenie szpitala im. T. Marciniaka pojawiła się lokalna ekipa alpinistów przemysłowych. Głównym celem akcji jest wywołanie uśmiechu na twarzach chorych maluchów. Chcemy, żeby dzieci, choć na chwilę zapomniały o swojej chorobie, trochę się rozweseliły. Jednocześnie wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – powiedział Michał Kruczkowski w rozmowie z Gazetą Wrocławskiej.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...