Paris Hilton i Carter Reum powitali na świecie swoje pierwsze dziecko!

Date:

Paris Hilton i jej mąż Carter Reum zostali rodzicami! Wiadomość o powitaniu na świecie dziecka przez parę jest sporą niespodzianką, ponieważ nie widziano Paris Hilton w ciąży i celebrytka nie wspominała, że ma zostać niedługo mamą.

Paris Hilton podzieliła się ze światem radosną nowiną, że wraz z mężem Carterem Reumem zostali rodzicami, poprzez post na Instagramie. Była modelka opublikowała na swoim profilu zdjęcie rączki swojego dziecka, trzymającego jej palec. Celebrytka dodała pod zdjęciem opis: „Jesteś już kochany nie do opisania”.

Magazyn People donosi, że pierwsze dziecko pary urodziło się dzięki surogatce. Para podzieliła się w grudniu, że rozpoczęła proces zapłodnienia in vitro podczas pandemii COVID-19.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...