Córka Obamy debiutuje w roli reżyserki

0
128
Malia Obama i Barack Obama (źródło: SCMonitor)

Najstarsza córka Baracka Obamy, Malia Obama, debiutuje jako reżyserka filmem wyprodukowanym przez firmę Donalda Glovera. Produkcję potwierdził Glover.

Malia Obama, córka byłego prezydenta USA, wyreżyseruje swój pierwszy film. Na ten moment wiadomo, że będzie to krótkometrażowa produkcja pod skrzydłami firmy Donalda Glovera. Wiadomość potwierdził sam Glover w niedawnym wywiadzie dla GQ.

Malia ma już na swoim koncie doświadczenie w pracy w branży filmowej. Pracowała przy scenarzystach przy serii „Swarm” od Amazon Prime i ponoć była świetna, jak twierdzi Donald Glover. Tym razem będzie reżyserką. Glover w wywiadzie dla GQ zaznaczył, że będzie to jednorazowy wybryk, jeśli produkcja okaże się słaba. Natomiast w przypadku sukcesu, Obama będzie mogła rozwinąć skrzydła. Bowiem presja związana z tym, kogo córką jest Malia, jest niespotykanie ogromna.

-Pierwszą rzeczą, jaką zrobiliśmy, była rozmowa o tym, że będzie mogła to zrobić tylko raz. Jesteś córką [Baracka] Obamy, jeśli zrobisz zły film, będzie się za tobą ciągnąć. – powiedział w rozmowie Glover.

Życzymy powodzenia, aby produkcja wyszła bardzo dobrze.

CZYTAJ: Max Verstappen grozi odejściem z Formuły 1 przez nadchodzące zmiany!

CZYTAJ: Musisz to zobaczyć. Do sieci trafił długo wyczekiwany zwiastun „Barbie”

Brak postów do wyświetlenia