Daniel Radcliffe oficjalnie ogłosił czy powróci do roli Harry’ego Pottera w nadchodzącym serialu HBO

0
126
Daniel Radcliffe (filmozercy)

Swego czasu nie było bardziej znanego chłopaka na świecie, bowiem to właśnie Daniel Radcliffe wcielał się w Harry’ego Pottera w legendarnej serii filmowej. Teraz HBO postanowiło nakręcić serial o Harrym Potterze, a Radcliffe odpowiada, czy powróci do roli, która przyniosła mu globalną sławę.

Nadchodzący serial telewizyjny „Harry Potter”, którego producentem wykonawczym jest sama JK Rowling, obiecuje pozostać wiernym magicznemu światu, w którym zakochali się fani. Czy to w takim razie oznacza, że do roli Pottera powróci Daniel Radcliffe?

Daniel Radcliffe jest synonimem Harry’ego Pottera, aktor wcielał się w czarodzieja we wszystkich częściach filmowych franczyzy, ale chociaż jest twarzą serii, nie zobaczymy go w nadchodzącej serii. Zapytany, czy powtórzyłby swoją kultową rolę, Radcliffe wyraził swoje wątpliwości, podzielając przekonanie, że nowy serial ma na celu stworzenie świeżych wrażeń dla fanów. Radcliffe chce jednak, abyśmy wiedzieli, że niesamowicie wspiera nową serię i rozumie pragnienie twórców, by odcisnąć swoje piętno na magicznym wszechświecie i wierzy, że jego zaangażowanie może nie być zgodne z ich wizją.

Chociaż może nie założyć ponownie kultowych okularów i różdżki w nadchodzącym serialu telewizyjnym „Harry Potter”, wsparcie i życzenia Radcliffe’a dotyczące świeżego kierunku serii są widoczne.

CZYTAJ: Trendy w bikini na lato 2023

CZYTAJ: NBA wydaje 1,8 miliarda w 11 kontraktach w cztery dni! Czterech graczy z rekordową sumą

Brak postów do wyświetlenia