Johnny Depp kontuzjowany w trakcie trasy koncertowej. Co się stało?

0
98
Johnny Depp (rmfclassic)

Johnny Depp został ostatnio zauważony o kuli i w bucie medycznym. Zdjęcia opublikowane przez Daily Mail zaniepokoiły fanów. Wiemy, co się stało aktorowi.

Daily Mail opublikował ostatnio kilka zdjęć, które zaniepokoiły fanów Johnny’ego Deppa. Zdjęcia opublikowane przez Daily Mail pokazują Deppa wychodzącego z hotelu w Manchesterze w bucie medycznym i o lasce. Według raportu Johnny Depp doznał poważnego skręcenia kostki podczas koncertu na trasie koncertowej.

Pomimo kontuzji, Johnny Depp wciąż się uśmiecha, gdziekolwiek się pojawi i jest w dobrym nastroju. Po wyjściu zwycięsko z procesu przeciwko Amber Heard Depp wrócił do życia zawodowego prawie bez żadnych problemów. Oprócz swojej trasy koncertowej zagrał już w nowym filmie i pracuje nad kilkoma kolejnymi projektami. Natomiast jego powrót do Hollywood jest nadal niejasny, ponieważ aktor wielokrotnie powtarzał, że nie zgadza się już z Hollywood.

Obecnie Johnny Depp koncertuje po Wielkiej Brytanii. Najbliższe występy odbędą się w Scarborough, Swansea, Manchesterze i Londynie.

CZYTAJ: Trendy w bikini na lato 2023

CZYTAJ: NBA wydaje 1,8 miliarda w 11 kontraktach w cztery dni! Czterech graczy z rekordową sumą

Brak postów do wyświetlenia