David Beckham sprawił niespodziankę swojej najstarszej fance w jej 102. urodziny!

0
161

Mona Hurry to mieszkanka domu opieki Castor Lodge w Peterborough w Anglii i wielka fanka Davida Beckhama. Z okazji jej 102. urodzin pracownicy ośrodka wyprawili Monie przyjęcie, na którym czekała na nią niespodzianka od samego Beckhama.

Kim jest Mona Hurry

Mona Hurry to 102-letnia mieszkanka domu opieki Castor Lodge w Peterborough w Anglii. Podczas II wojny światowej Mona łamała tajne szyfry. Teraz w całości oddaje się swojej największej pasji, piłce nożnej. Ponoć codziennie rozmawia o futbolu i swoim ulubionym piłkarzu, Davidzie Beckhamie.

Przyjęcie niespodzianka z Beckhamem w tle

Mona jest tak wielką fanką Beckhama, że śledziła skrupulatnie całą jego karierę, a teraz ma nawet jego kartonową wycinankę w swoim pokoju w ośrodku Cator Lodge.

Świadomi jej wielkiej miłości do futbolu i Beckhama opiekunowie postanowili wyprawić jej urodzinowe przyjęcie niespodziankę, którego tematem przewodnim był właśnie David Beckham. Mona nie spodziewała się jednak, że na przyjęciu zobaczy samego Beckhama. David Beckham nie był osobiście obecny na imprezie, ale zaskoczył Monę, przesyłając jej od siebie wiadomością wideo odtworzoną podczas imprezy. W nagranej wiadomości właściciel Interu Miami przesłał wyrazy miłości Monie i podziękował jej za śledzenie jego kariery.

Jeśli chcecie zobaczyć wideo i reakcję Mony, kliknijcie —> TUTAJ.

Brak postów do wyświetlenia