David de Gea odrzucił ofertę Manchesteru United!

0
78

Mimo że obecny kontrakt Davida de Gea wygasa wraz z końcem sezonu, krążą informacje, że mężczyzna odrzucił ofertę kontaktu od Manchesteru United!

32-letni bramkarz jest na Old Trafford od 2011 roku i rozegrał łącznie 529 występów dla klubu. De Gea wygrał wraz z Czerwonymi Diabłami wygrał Premier League, Puchar Anglii, Ligę Europy i dwa Puchary Ligi.

Hiszpan może poszczycić się jedną z najbardziej nieskazitelnych „kart” klubowych niż jakikolwiek bramkarz w historii United, jednak mimo wszystko pojawiły się jasne sugestie, że być może opuści klub.

Zasłyszano, że Erik ten Hag może chcieć sprowadzić nowego bramkarza, który jest znacznie lepiej przygotowany do gry z tyłu. Athletic informuje, że De Gea odrzucił ofertę United dotyczącą przedłużenia kontraktu, chociaż przewiduje się, że finalnie rozmowy zakończą się pozytywnie.

Obecnie, De Gea jest najlepiej opłacanym bramkarzem na świecie, jednak Manchester United chce znacznie zmniejszyć jego zarobki, aby klub mógł zaoszczędzić nieco pieniędzy.

Jeśli nie uda się osiągnąć porozumienia, United może rozważyć alternatywne opcje np. z klubem powiązanym z transferem bramkarza Brentford, Davida Rayi.

Gary Neville uważa, że Raya mógłby być dobrym następcą De Gei. „Myślę, że będzie w porządku i zasługuje na awans” – powiedział The Overlap.

Tymczasem były bramkarz Premier League, David James, namawia United do rozważenia transferu gwiazdy Brighton, Roberta Sancheza. „Jeśli United szuka następcy [De Gei], gracza z doświadczeniem w Premier League, to myślę, że Sanchez może być tym facetem. Ma potencjał, aby stać się absolutnym potworem piłk nożnej”.

Brighton i Brentford mają za sobą imponujące sezony w Premier League i obecnie zajmują – odpowiednio – siódme i ósme miejsce w tabeli.

Jak zakończy się sytuacja bramkarza Czerwonych Diabłów? Czas pokaże…

Brak postów do wyświetlenia