Dawne studio BBC pełni teraz funkcję luksusowego apartamentu wystawionego na sprzedaż za 2,5 miliona!

0
79

Dawny magazyn BBC został przekształcony w oszałamiający blok mieszkalny z luksusowym mieszkaniem na sprzedaż za „skromne” 2,5 miliona funtów. Zbudowane w latach 80. XIX wieku Woodstock Studios w Hammersmith w Londynie, było wcześniej własnością BBC.

Przez lata, budynek był prezentowany w wielu programach, w tym w programie Tinker Tailor Soldier Spy z 1979 roku.

Niedawno przeszedł ogromną transformację i obecnie jest luksusowym apartamentowcem położonym w sercu miasta, w pobliżu Hollard Park i Westfield.

Jedno z obecnie sprzedawanych mieszkań, zajmuje trzy piętra i ma powierzchnię 3000 stóp kwadratowych!

Piękna przestrzeń do zamieszkania, nieruchomość posiada dwie dwuosobowe sypialnie, dwie łazienki, gabinet, dwa duże pokoje recepcyjne, kuchnię i taras.

Tymczasem główna sypialnia ma również dedykowaną garderobę i łazienkę.

W ukłonie w stronę jego dawnego zastosowania, na zewnątrz domu znajduje się również tabliczka z napisem: „Woodstock Studios”.

Sprzedawcy chętnie podkreślają absolutnie najlepszą lokalizację. „Ten ogromny potrójny magazyn jest sam w sobie wysublimowaną przestrzenią” – czytamy w oficjalnym wykazie.

„Dodając do tego fakt, że znajduje się w Woodstock Studios, byłym budynku magazynowym należącym do BBC w zachodnim Londynie, tuż obok Holland Park i Westfield, czujesz się, jakbyś kupował nostalgiczny kawałek historii rozrywki”.

W dużej mierze wynika to z wyluzowanej stylistyki samego budynku i jego nieprzepraszająco surowego wyglądu.

„Na trzech piętrach znajduje się nieco ponad 3000 stóp kwadratowych niezwykłej przestrzeni. Na poziomie wejścia, gdy przekroczysz frontowe drzwi mieszkania, otwiera się cały świat chłodu”.

Niestety, w archiwach BBC brakuje zdjęć „przed”, pokazujących Woodstock Studios w dawnej świetności. Jednak – co ciekawe – nie jest to pierwsza przestrzeń używana wcześniej przez Beeb, która została przekształcona w nieruchomość mieszkalną.

Stare Centrum Telewizyjne w White City zostało przekształcone w 432 domu, z czego kolejne miejsca również przekształcają się w budynki mieszkalne.

Najnowsza oferta jest jednak znacznie większa, z pokojem recepcyjnym, gabinetem/pokojem gościnnym i toaletą dla gości, które znajdują się obok rozległego prywatnego tarasu.

„Górne piętro ma podobny układ do tego poniżej, ale oferuje prywatną przestrzeń sypialną z innym tarasem, tym razem przeznaczonym wyłącznie na to piętro” – czytamy dalej.

Na najniższym z trzech poziomów doskonale przemyślana boczna przestrzeń recepcyjna dominuje na większości powierzchni podłogi i jest absolutnie imponująca.

Miłośnicy rozrywki z przyjemnością zobaczą wyznaczone miejsca do spożywania posiłków, a także wyposażoną kuchnię owiniętą wokół zakrzywionej, pokrytej drewnem ściany, w której mieści się dwuosobowa sypialnia.

„Przebiegająca przez całą długość pokoju, wykonana na zamówienie szafka łączy w sobie ławki i poręczne miejsce do przechowywania” – dodaje. „Kominek na bioetanol znajduje się w odległym końcu recepcji. Główny apartament sypialniany również znajduje się na tym poziomie. To pięknie wykończona, samodzielna przestrzeń składająca się z sypialni, garderoby i wyjątkowej łazienki z wolnostojącą wanną z rzeźbionego kamienia”.

Dla wszystkich zainteresowanych kupnem, dom jest obecnie dostępny w firmie Unique Property Company w kwocie 2,5 miliona funtów.

Możemy pomarzyć, prawda?

Brak postów do wyświetlenia