„Dobry wieczór panie Ralfiku”. Ralph Kamiński zaprosił fankę na scenę. Musicie to zobaczyć!

0
520

„Dobry wieczór panie Ralfiku” – krzyknęła z widowni do Ralpha Kamińskiego młoda dziewczynka. Sytuacja tak poruszyła artystę i publiczność, że zaprosił dziewczynkę na scenę. Musicie to zobaczyć!

„Dobry wieczór panie Ralfiku”, czyli hit dzisiejszego wieczoru – taki opis widnieje pod filmikiem na mediach społecznościowych Ralpha Kamińskiego, który został nakręcony podczas koncertu artysty 27 lutego.

Koncert Ralpha Kamińskiego tego wieczoru dobiegał końca. Artysta szykował publiczność na wielki finał i rozpoczął od krótkiej rozmowy. Wtedy z widowni dobiegł do sceny radosny głos małej dziewczynki, która przywitała się z artystą, krzycząc energicznie „Dobry wieczór panie Ralfiku. Poruszyła tym całą publikę, a rozczulony Ralph zapytał dziewczynki, jak ma na imię i czy chciałaby przyjść do niego na scenę. Okazało się, że dziewczynka nazywa się Rozalia i oczywiście, że chciała przyjść na scenę i zatańczyć z panem Ralfikiem. Całość zdarzenia uwiecznił zespół Ralpha, a wideo stało się hitem internetu. Musicie to po prostu zobaczyć. Poprawa humoru gwarantowana!

Brak postów do wyświetlenia