Domniemany królewski rozłam: Księżna Kate jest coraz bardziej zirytowana Camillą

Date:

Podobno księżna Kate, żona księcia Williama, zirytowała się królową małżonką Camillą. Źródła zbliżone do rodziny twierdzą, że Kate uważa, że ​​postawa Camilli zmieniła się na gorsze od śmierci królowej Elżbiety II.

Ponoć pomiędzy księżną Kate a królową małżonką Camillą doszło do kłótni w Pałacu Buckingham. Księżna Kate miała powiedzieć, że od śmierci królowej Camilla pokazuje wszystkim, kto tu rządzi i nadużywa swojej pozycji. Księżna Kate ponoć uważa, że nowa królowa małżonka nie traktuje poważnie swoich królewskich obowiązków.

Camilla została namaszczona i mianowana przez Karola i została ponoć pobłogosławiona przez Jej Wysokość przed śmiercią. Niestety według najnowszych doniesień jest ponoć bardzo wyniosłą i wykorzystującą swoją pozycję kobietą i ma wyznawać wartości sprzeczne z brytyjskim dworem. To boli księżną Kate chyba najbardziej. Szczególnie że lata temu sama wyrzekła się wszystkiego, co znała, na rzecz związku z księciem Williamem i koniecznością przestrzegania wszystkich wartości wymaganych od pracujących członków rodziny królewskiej,

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...