Domniemany królewski rozłam: Księżna Kate jest coraz bardziej zirytowana Camillą

0
94

Podobno księżna Kate, żona księcia Williama, zirytowała się królową małżonką Camillą. Źródła zbliżone do rodziny twierdzą, że Kate uważa, że ​​postawa Camilli zmieniła się na gorsze od śmierci królowej Elżbiety II.

Ponoć pomiędzy księżną Kate a królową małżonką Camillą doszło do kłótni w Pałacu Buckingham. Księżna Kate miała powiedzieć, że od śmierci królowej Camilla pokazuje wszystkim, kto tu rządzi i nadużywa swojej pozycji. Księżna Kate ponoć uważa, że nowa królowa małżonka nie traktuje poważnie swoich królewskich obowiązków.

Camilla została namaszczona i mianowana przez Karola i została ponoć pobłogosławiona przez Jej Wysokość przed śmiercią. Niestety według najnowszych doniesień jest ponoć bardzo wyniosłą i wykorzystującą swoją pozycję kobietą i ma wyznawać wartości sprzeczne z brytyjskim dworem. To boli księżną Kate chyba najbardziej. Szczególnie że lata temu sama wyrzekła się wszystkiego, co znała, na rzecz związku z księciem Williamem i koniecznością przestrzegania wszystkich wartości wymaganych od pracujących członków rodziny królewskiej,

Brak postów do wyświetlenia