Dyrektor kastingu „Barbie” zdradza, którzy aktorzy odrzucili rolę Kena

0
243
Gosling (ANDY RAINEFE)

„Barbie” to najgorętszy film ostatnich dni. Tytułową rolę gra Margot Robbie. W Kena, chłopaka Barbie, wciela się Ryan Gosling. Ten, kto widział film lub jego zwiastun wie, że Robbie i Gosling to jedni z wielu Barbie i Kenów w produkcji. Dyrektor kastingu „Barbie” zdradza ko jeszcze mógł zagrać Kena u boku Ryana Goslinga.

Od premiery „Barbie” minęło zaledwie kilka dni, a już wiadomo, że film zalicza jedno z najlepszych finansowych otwarć w historii kina. Tylko w weekend otwarcia film w samych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie zarobił ponad 150 milionów dolarów. Z racji wielkiego zainteresowania filmem media usiłują przeprowadzić wywiad z każdą osobą z produkcji i obsady filmu. Zanim aktorzy i produkcja filmu dołączyła do trwającego obecnie strajku scenarzystów w Hollywood, dyrektor kastingu zdradził kto mógł zagrać Kena u boku głównego filmowego Kena granego przez Ryana Goslinga.

W filmie było mnóstwo lalek Kena. Głównodowodzącym Kenów był Ken grany przez Ryana Goslinga. W rolę pozostałych Kenów wcielali się m.in.Simu Liu i Kingsley Ben-Adir. Było też wiele innych osób, które miały odgrywać Kenów, ale musiały wycofać się z castingu ze względu na wymagania związane z filmowaniem. Cała obsada musiała spędzić trzy miesiące w Londynie, kręcąc zdjęcia, a to kolidowało z innymi zobowiązaniami niektórych, którzy mieli zostać lalką Kena. Porzucic rolę musieli m.in. Tacy Bowen Yang, Dan Levy i Ben Platt.

-Byli, nie żartuję, naprawdę załamani, że nie mogli tego zrobić.- powiedziała Alison Jones, dyrektor kastingu, w rozmowie z Vanity Fair.

Podobnie było z rolą Allana, który został wycofany z produkcji i nawet nie mógł się nazywać Kenem. W Allana wcielił się Michael Cera. Początkowo jednak miał go zagrać aktor z serialu „Glee”, Jonathan Groff. Niestety też zrezygnował ze względu na inne kontrakty, które zakazywały mu brania dodatkowych zobowiązań.

-Jonathan Groff napisał mi: „Nie mogę uwierzyć, że to piszę, ale nie mogę zagrać Allana”.- wspomniała w wywiadzie Alison Jones.

CZYTAJ: „Barbie” i „Oppenheimer” z historycznymi zarobkami w dniu światowej premiery

CZYTAJ: Finał Wimbledonu Alcaraz-Djokovic najchętniej oglądanym meczem od 2016 roku

Brak postów do wyświetlenia