Fani oburzeni powrotem Amber Heard na plan filmowy „Aquaman and the Lost Kingdom”

0
72
Amber Heard w filmie „Aquaman” (foto: Twitter)

W nowym filmie „Aquaman and the Lost Kingdom ” Jason Momoa i Heard ponownie wcielą się w role odpowiednio Arthura i Mery. Pojawienie się Amber Heard w zwiastunie do filmu wywołało poruszenie w Hollywood podczas imprezy CinemaCon 2023. Wszystko przez skandal z jej udziałem.

Według Deadline, Mera, grana przez Heard, pojawia się w zwiastunie na krótko podczas sceny bitwy. To zszokowało wielu fanów produkcji, szczególnie tych, którzy sympatyzują z byłym mężem Heard, Johnnym Deppem. Zwolennicy Johnny’ego Deppa rozpoczęli internetową kampanię mającą na celu usunięcie Heard z kontynuacji, petycję, która otrzymała ponad 4,6 miliona podpisów. Wszystko przez skandaliczny proces byłych małżonków z zeszłego roku, w którym nawzajem się oczerniali. Rozprawę przegrała Heard. To ucieszyło wielbicieli Deppa. Informacje na temat Deppa, które głosiła Heard i jej oskarżenie go o przemoc, odebrały mu rolę w kultowych „Pirata z Karaibów”. Kiedy, więc nie było wiadomo, czy Heard pojawi się w kontynuacji „Aquamana” i większość ekspertów była zdania, że aktorka zostanie wyrzucona z produkcji po przegranym procesie z Deppem, fani są zbulwersowani, że studio wciąż współpracuje z Heard.

Zeszłej wiosny Depp i Heard wymienili zarzuty przemocy domowej i nadużyć podczas głośnego procesu o zniesławienie w Wirginii. Jury przyznało Deppowi ponad 10 milionów dolarów, podczas gdy Heard otrzymał 2 miliony dolarów. Po przegranej sprawie Heard wyraziła rozczarowanie, że przytłaczająca ilość dowodów była niewystarczająca, aby przeciwstawić się nieproporcjonalnej władzy i wpływom jej byłego męża. Heard zeznała podczas procesu, że prawie straciła rolę w „Aquamanie” z powodu medialnej burzy otaczającej jej batalie prawne z Deppem. Warner Bros. stwierdziło jednak w zeznaniu wideo, że Heard została prawie zwolniona z powodu braku ekranowej „chemii” między nią a Momoa, a nie z powodu kontrowersji z udziałem Deppa.

CZYTAJ:Jeśli chcesz zwiedzić to francuskie muzeum, będziesz musiał…zdjąć ubranie!

CZYTAJ:Morata z Atletico Madryt zastąpi Dusana Vlahovici i Arkadiusz Milika w Juventusie?

Brak postów do wyświetlenia