Tom Hanks napisał drugą książkę. Czy pozycja okaże się takim hitem, jak jej poprzedniczka?

0
166
Tom Hanks i okładka jego nowej książki (foto: Writers Bloc Presents)

Tom Hanks zadebiutował na rynku wydawniczym w 2017 roku zbiorem opowiadań „Kolekcja nietypowych zdarzeń”. Teraz amerykański aktor wydaje powieść o tytule „The Making of Another Major Montion Picture Masterpiece”. Zdradzamy, o czym opowie nowa książka Hanksa i kiedy ukaże się na rynku. Czy okaże się tak dobra, jak jej poprzedniczka?

Tom Hanks zadebiutował na rynku wydawniczym w 2017 roku swoim zbiorem krótkich opowiadań pt. „Kolekcja nietypowych zdarzeń”. To znakomity debiut pisarski, którego motywem przewodnim jest maszyna do pisania. Tom Hanks jest fanem tego urządzenia i swoje dzieła, zarówno to pierwsze, jak i nadchodzące, stworzył właśnie na nim.

W literackim świecie Toma Hanksa, w debiutanckiej pozycji, maszyna do pisania to narzędzie, wehikuł marzeń, przedmiot o magicznej mocy otwierania na świat i palenia mostów, które w dobrych rękach może wpłynąć na losy świata i zamieszkałej go ludzkości. Czy Tom Hanks zmieni świat na lepsze swoją nową propozycją pt. „The Making of Another Major Motion Picture Masterpiece”, którą napisał na maszynie do pisania? Przekonamy się już 9 maja, w dniu światowej premiery książki.

„The Making of Another Major Montion Picture” opowie o kręceniu filmu akcji o superbohaterach z gwiazdorską obsadą i komiksach, które ją zainspirowały. Hanks zapowiada, że to dzieło zabawne i prowokujące do myślenia oraz ukazujące zmiany, jakie zaszły w Ameryce i kulturze amerykańskiej od czasów II wojny światowej. Co ciekawe, wspomniane komiksy zostały stworzone specjalnie na potrzeby książki przez samego Hanksa. Zainteresowani?

Autor informuje, że książka jest już na ukończeniu, co widać na poniższym filmiku.

CZYTAJ: Jamie Foxx hospitalizowany. Aktor skomentował sytuację

CZYTAJ: Morata z Atletico Madryt zastąpi Dusana Vlahovici i Arkadiusz Milika w Juventusie?

Brak postów do wyświetlenia