Trzy majowe propozycje Netflixa warte uwagi

0
123
Majowe nowości od Netflixa (foto: Kultura-gazeta)

Netflix co rusz udostępnia kolejne nowe produkcje. Wśród majowych nowości szczeólnie te trzy pozycje przykuły naszą uwagę. O jakie obrazy chodzi? Oto nasze majowe „polecajki netflixowe”.

MATKA

Jennifer Lopex powraca na platformę w zabójczej produkcji. Po tym, jak w ostatnim czasie gwiazda zrealizowała z Netflixem komedię romantyczną „Wyjdź za mnie” i dokument o swojej osobie, przyszedł czas na thriler. Jennifer Lopez wraca do Netflixa w roli matki szukającej zemsty.

„Matka” opowiada o agentce zmuszonej do ukrywania się na Alasce i oddania swojej jedynej córki do adopcji dla ochrony przed szukającymi zemsty przestępcami. Film pokazuje, że, jak to zwykle bywa, przeszłość dogania teraźniejszość. Córka agentki zostaje porwana. Kobieta wychodzi z ukrycia, by ratować jedyne, co kocha nad zycie – swoje dziecko.

XO, KITTY

„XO, Kitty” to prawdziwa gratka dla fanów serii „Do wszystkich chłopców, których kochałam”. Kitty Song Covey, siostra Lary Jean, głównej bohaterki filmów „Do wszystkich chłopców, których kochałam” powraca w serialu „XO, Kitty”, aby przeżyć własne romantyczne przygody. Szybko się przekona, ze jej wiara w to, że jest guru związków i o miłości wie wszystko, jest bardzo błędna. Wkrótce bowiem odkrywa, że związki są o wiele bardziej skomplikowane, gdy w grze jest jej własne serce.

KRÓLOWA CHARLOTTA: OPOWIEŚĆ ZE ŚWIATA BRIDGERTONÓW

„Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów” to, jak sama nazwa wskazuje, serial, którego akcja rozgrywa się w świecie, który mogliśmy poznać w hitowej produkcji „Bridgertonowie”. Tym razem bohaterką będzie królowa Charlotta i jej młodzieńcze lata oraz pierwsza namiętność serca. Seria jest prequelem spin-offowym serialu „Bridgertonowie” i koncentruje się na dojściu młodej Charlotty do rozgłosu i władzy.

CZYTAJ: Tom Hanks napisał drugą książkę. Czy pozycja okaże się takim hitem, jak jej poprzedniczka?

CZYTAJ:  Morata z Atletico Madryt zastąpi Dusana Vlahovici i Arkadiusz Milika w Juventusie?

Brak postów do wyświetlenia