Jak wyglądać modnie wiosną 2023? Postaw na te kolory!

0
116
Moda uliczna 2023 (foto: unsplash)

W modzie wciąż trwa trend na to, co kolorowe. Podpowiadamy więc, jakie kolory nosić tej wiosny, żeby wyglądać modnie. Oto kolory, które będą królować w najbliższych miesiącach.

Za oknem wszystko kwitnie, słońce świeci w pełni, a temperatura coraz częściej pozwala porzucić grubaśne kurtki i płaszcze na rzecz lżejszych swetrów lub marynarek. Rodzi się tylko jedno pytanie – na jaki kolor postawić? Pantone Color Institute nazwał Viva Magenta oficjalnym kolorem roku 2023 ze względu na jego radosny i mocny, sprawczy, charakter. Czerwień z subtelnymi nutami fioletu i magenty bezbłędnie uzupełnia wiele różnych palet kolorów, od bogatszych, klejnotowych odcieni po jaśniejszą, ziemistą paletę. Jeśli jednak nie przepadasz za odcieniami czerwieni i różu, mamy dla ciebie inne kolory, które będą królować na ulicach obok magenty.

Odcienie sezonu koncentrują się wokół jasnych, odważnych tonów, takich jak zieleń kelly, klasyczny kobalt i ognista czerwień. Te żywe kolory są przełamywane akcentami z nieco bardziej wyciszonej palety opartej na pastelach. Tej wiosny oprócz magenty możesz więc postawić na wszelkie odcienie żółci, pudrowy błękit i głębszy odcień koloru liliowego. Poniżej prezentujemy przykładowe stylizacje w przewodnich kolorach tegorocznej wiosny.

foto: blog Minimalissimo

CZYTAJ: Tom Hanks napisał drugą książkę. Czy pozycja okaże się takim hitem, jak jej poprzedniczka?

CZYTAJ:  Morata z Atletico Madryt zastąpi Dusana Vlahovici i Arkadiusz Milika w Juventusie?

Brak postów do wyświetlenia