Ferrero Rocher i Raffaello wprowadzają na rynek pierwszą linię lodów!

0
1180

Potwierdzamy, że plotki, które krążą, są prawdziwe – Ferrero Rocher i Raffaello uruchomiły linię lodów!

Lody będą dostępne w trzech smakach, a fani nareszcie będą mogli delektować się luksusowymi smakami Ferrero Rocher i Raffaello w „lodowej formie”!

Fani klasycznej, orzechowej czekolady, mogą wybrać lody w sztyfcie z kremem o smaku orzecha laskowego, z dodatkiem orzechowo-kakaowym i kawałkami orzechów.

Ci, którzy nie lubią mlecznej czekolady, mogą wybrać lody Ferrero Rocher Dark z polewą z ciemnej czekolady i kawałkami prażonych orzechów laskowych.

Dla miłośników kokosa stworzono lody Raffaello, które są – oczywiście – o smaku kokosowym, pokryte chrupiącą białą polewą i posypane wiórkami kokosowymi i kawałkami migdałów.

https://mothership.sg/2021/03/ferrero-rocher-ice-cream/

Davina Valetti, dyrektor ds. marketingu lodów w Ferrero na Wielką Brytanię i Irlandię, powiedziała: „Wiemy, że nasi fani z niecierpliwością czekali na pojawienie się naszych lodów, dlatego cieszymy się, że możemy wprowadzić na rynek nasze pierwsze w swoim rodzaju patyczki do lodów. Nasz oddany zespół ekspertów spędził lata opracowując przepisy, inspirowane dwiema naszymi ikonicznymi i bardzo lubianymi markami – Ferrero Rocher i Raffaello. Nie możemy się doczekać, aż nasi fani spróbują lodów i doświadczą wyjątkowych i kultowych smaków naszych marek w nowy i ekscytujący sposób!”

Nowe lody Ferrero Rocher i Raffaello będą dostępne w głównych sklepach od marca 2023 r.

Brak postów do wyświetlenia