Florence Pugh zaatakowana podczas premiery „Diuny 2”

0
91
Florence Pugh (fot.glamour)

Ostatnio fani gwiazd filmowych coraz częściej wpadają na nie do końca bezpieczne pomysły przekazania swoim idolom prezentów. Kolejna gwiazda została właśnie trafiona przedmiotem w twarz. Tym razem była to Florence Pugh. Do zdarzenia doszło na brazylijskiej premierze „Diuny 2”.

To już kolejne doniesienie o tym, że gwiazda została uderzona w twarz przedmiotem rzuconym w nią przez fana. Tym razem chodzi o Florence Pugh.

Florence Pugh przebywa obecnie w Brazylii. Aktorka promuje na brazylijskim wydarzeniu CCXP film „Diuna 2”. Aktorce towarzyszą niektórzy członkowie obsady – Tomothee Chalamet, Zendaya, Austin Butler – i reżyser produkcji Denis Villeneuve. Pugh zapamięta to wydarzenia na długo, ponieważ podczas niego padła ofiarą niemiłego incydentu. Gdy obsada pozowała do wspólnego zdjęcia, jeden z fanów z publiki rzucił niewielki przedmiot. Obiekt trafił Florence Pugh w twarz. Na szczęście aktorka nie doznała fizycznych obrażeń. Na ten moment nie wiadomo, co zostało rzucone, ale był to zapewne prezent od któregoś z fanów. Sytuacja wraz z reakcjami aktorów została uwieczniona na nagraniu:

CZYTAJ:Rozdano prestiżowe Gotham Awards. Wydarzeniem wieczoru incydent z Robertem De Niro

Brak postów do wyświetlenia