Jennifer Lopez wydaje pierwszy album od 10 lat. Kiedy premiera?

0
67
Jennifer Lopez (fot. iheartradio)

Mija 10 lat, odkąd Jennifer Lopez wydała muzyczną nowość. Przez ostatnie lata piosenkarka skupiała się bardziej na rozwoju swojej kariery filmowej, dokumencie poświęconym jej karierze, koncertowaniu i małżeństwie z Benem Affleckiem. Teraz Lopez wraca do muzyki i zapowiada premierę albumu oraz filmu. Znamy datę premiery nowego krążka Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez zapowiedziała powrót do muzyki. 16 lutego 2024 roku piosenkarka wyda swój pierwszy od 10 lat album. Płyta będzie opatrzna również obrazem filmowym. Bowiem powstanie film inspirowany piosenkami z albumu. Nowy krążek Jennifer Lopez będzie nosic nazwę „This Is Me… Now”, co jest odwołaniem się do trzeciego albumu artystki „This Is Me… Then” z 2002 roku. Projekt opisywany jest jako intymna, refleksyjna, zabawna, fantastycznie muzyczna i niezwykła wizualnie opowieść o publicznie analizowanym życiu uczuciowym Jennifer Lopez.

Film inspirowany albumem artystki ukaże się pod tytułem „This Is Me… Now: The Film”. Produkcje będzie można zobaczyć na platformie Amazon Prime. Lopez zapowiada, że będzie to filmowa i muzyczna uczta opowiadająca o podróży artystki do samouzdrowienia, odzyskania wiary w miłość i wierze w szczęśliwe zakończenie. To, co zobaczą i usłyszą fani Lopez, ma napełnić ich nadzieją, że prawdziwa miłość istnieje i na nią zasługują. Za film odpowiada Dave Meyers.

Przedsmak tego, co usłyszymy na nowym albumie artystki i zobaczymy w filmie, będzie można odkryć już 10 stycznia. Wtedy zostanie bowiem wydany pierwszy singiel promujący płytę o nazwie „Can’t Get Enough”.

CZYTAJ: Rozdano prestiżowe Gotham Awards. Wydarzeniem wieczoru incydent z Robertem De Niro

Brak postów do wyświetlenia